Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je nádej, že zorné pole v oculuse pôjde nahor ? je super, že zvyšujú rozlíšenie a dúfam, že pôjdu ďalej ako iba na 1080p ale 110 st. uhol sa mi zdá stále málo. Na oculus čakám ako na spasenie... veď mnohí na to čakáme aj 15 rokov.
  • Inquisitor
    To si lidi myslí v každý době, že budoucnost bude lepší. Ale to záleží jak se na to kdo dívá. Je sklenice z poloviny plná nebo prázdná? :)
  • nikde nepíšem, že ľudia budú žiť v mieri, i keď rozhodne k tomu bude viac predpokladov ako v minulosti alebo v súčasnoti. Vojny budú určite zriedkavejšie ale o to fatálnejšie, obávam sa hlavne biologických zbraní. To ale nič nemení na fakte, že budúcnosť bude podstatne zaujímavejšie ako je prítomnosť dnes.
  • To je moc hezké co jsi napsal. I já nějak v to doufám.....
  • Teď už jenom počkat až na to vyjde nějaký mod, kde si budu moci stavět základny, lodě, kolonizovat a válčit. *1*
  • Thorar
    Mám ještě tak 40 let života před sebou(je mi 30), doufám že do té doby zažiju něco velkého, byť zprostředkovaně, přes televizi v domově důchodců.
  • Lidi jsou inteligentní opice a v jejich inteligenci jsou obrovské rozdíly. Obávám se, že lidstvo jako celek se nikdy neshodne. Tahouni lidstva - vědci, vynálezci, vizionáři - to je jen zlomek populace, zbytek se jen veze. A těm je nějaké dobývání kosmu ukradené.
  • Thorar
    Když si to tak čtu tak si říkám, jak neskutečnej zážitek by to mohl být ve spojení s Oculusem, tak jsem rád že nejsem jedinej :-)
  • Da se tam letat k planetam jako tady?
    http://www.youtube.com/watch?v=3muhlQYFgLE
  • Zajímalo by mě, sdíli Space Engine a Celestia stejný základ? (nikde jsem se to nedočetl) Space Engine na mě totiž působí jako Celestie na steroidech, zkoušel jsem ho v jeho ranějších verzích a působil na mě poměrně nenažraně... určitě je potřeba poměrně výkonné železo. Každopádně pro každého, kdo by s tím měl problémy, je alternativou právě ("střízlivější") Celestia ( http://www.shatters.net/celestia/ ).
  • Inquisitor
    Ach ten nekonečně fascinující nekonečný vesmír.
  • Inquisitor
    Vzhledem k tomu že nevim jaká bude budoucnost(jestli vůbec nějaká), tak jsem rád kde žiju teď. Máme mír, je co jíst, střecha nad hlavou taky zatim je :)
    Ono možná už náboženství nebude , ale jsem si jistý že si lidi najdou něco jinýho k vůli čemu si budou řezat hlavy. Aby lidi někdy žili v míru je čirá útopie.
  • práve som ju absolvoval, vynikajúca záležitosť. Iba neviem či je to v mojom HW ale mám trochu problémy s nestabilitou, i keď v tomto prípade to viem pochopiť.

    Tiež mi je trochu ľúto, že som sa nenarodil aspoň o pár storočí neskôr, keď už ľudia prestanú šaškovať s náboženstvami ktoré dnes ovládajú 85% populácie Zeme a definitívne sa sústredíme na dobívanie vesmíru a vedu ako takú. Vďaka aspoň za hry ktoré vedia túto atmosféru ďalekej budúcnosti navodiť.
  • MidnighT91
    Space Engine přišel z Ruska,... Poprskal jsem si z té věty monitor.

    A teď ticho, jdu to zkusit...
  • nekromant33
    Docela mě štve, že jsem se narodil v generaci, která nejspíš nezažije věk poznávání vesmíru. Nejblíž ke zrealizování je asi ta "reality show", kdy pošlou skupinu lidí kolonizovat mars ale to je taky až tak za 10 let a kdo ví jestli je vůbec někdy vyšlou. Jo a k tématu: Nejhezčí na Space Enginu je cesta do středu naší galaxie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit