Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallanga
    Aspoň, že tak. Torrenty jsou sivně.
  • ja taky videl jen minimum dilu, ale kdyz mi serial pripadal pitomej, a ujizdeli si na nem v mym okoli lidi, ktery mam taky za pitomy, tak se mi nelze divit, ze jsem mu vic sanci nedal

    nicmene v rpg mu ji dam a treba po 15 letech ignorace najdu diky tomu cestu i k serialu *5*
  • Odulin
    Vedle, torrenty už několik let nee.
  • ucho
    to pravděpodobně vychází z toho, že seriál nesleduješ. ty první sezóny tak vyznívaly, ano, ale později to přešlo v mnohem inteligentnější humor, který kritizuje jisté věci v současné společnosti a nekorektně si je dobírá. to je něco, co prostě děti chápat nemohou...
  • Odulin
    Někdy pirátím, jindy kupuju od všeho něco, podle celkové situace. :) Odkud říct nemůžu, ale jedná se o verzi X360 a ta v PAL formátu byla už včera odpo.
  • ringmancz
    Pillars od Eternity si dělají sami, takže jsou nezávislí, akorát navíc dělají licencovaný hry. a jak říká ucho, myslel to ze srandy
  • fallanga
    Taky nejsem zrovna fanoušek seriálu (neříkám, že je špatný, jen mi nesedl), ale ta hra vypadá úžasně a po jejím dohrání se možná na seriál začnu dívat.
  • Keyz
    Nesedí recenzovaná verze hry. Nelze zde v komentářích psát bez cenzury *3*
  • Pokud viděl jen první epizody, tak se jeho názoru vůbec nedivím. Ty totiž skutečně byly totálně stupidní. Inteligentní humor se v SP prosadil až později.
  • to jsou ty předsudky lidí co na to nekoukaj
  • davidBray
    to nevadí, že jsi south park nepochopil :) i tak ti dám kostičku tro(t)lle :))
  • michaliuz18
    u mna je south park stale kravina pre primitivov co sa smeju ked si niekto prdne, grgne alebo povie pi a kok ... haha humor dnesnych deti :D
    no aj tak som na hru zvedavy, uz len z nostalgickeho hladiska ze kedysi som south park miloval tak si pospominam:D
  • fallanga
    Tak myslím, že pirátská zátoka je jasná *1*
  • Ronox
    Můžu pak mezi tebe a dalšího žida hodit minci a sledovat boj na život a na smrt?
  • zaujímavé je že hra nemá milión pixelov, psycha a ani nebeží na najnovšom frostbite engine, a predsa je to totálna pecka *3* . Už wolf among us a Walking dead nám ukázali že kvalitný scenár vydá za viac ako sterilná nuda ktorá ide naplno 15% hráčov a aj tým to v mulťáku padá *7* .
  • se*u na vas ! jdu parit *1*
  • Nic nebude ;) !
  • Kolikátého máme ? ... No Ubisoft s Uplay skoro a Obsidian určitě ;)
  • Jednou veřejně přiznal, že hry pirátí, ale zajímalo by mě odkud...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit