Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na steamu to taky pro Evropu ještě není - neříkej mi, že steam má dohodu s nějakejma kamennejma obchodama
  • Ghost47
    Vydavatel s tím nic neudělá, to je věc kamenných obchodů... provozovatelé se jednou rozhodli, že v Evropě budou novinky vycházet ve čtvrtek a vydavatel se toho musí držet, jinak může zapomenout na to, že jeho krabice budou v krámě na nějakém solidním místě, pokud tam tedy vůbec budou :(
    V Americe platí totéž, ale naštěstí pro ně se tam dohodli na úterý...
  • spis to myslel co se tyce cenzury
  • A co teprve pozdejsi soubou s nim, taky neni sranda.
  • Nekteri to sice maji predobjednane na steamu, ale holt po prvnich ohlasech nevydrzeli cekat dva dny a stahli to bokem! Ja jsem to samozrejme neudelal..cestny skautsky! Nejspis.. mozna.. asi..
  • Supr hra, plno odkazů na seriál a přesně jak to chtěli udělat, tak to funguje - je to jako by se člověk díval na episodu South Parku. Jasně, člověk aby to hrál musí mít na to trochu náladu ale to platí pro SP tak jako tak. těch 8/10 je velmi reálné. Možná i 9.
  • To nemá halvu ani patu *9*
  • Jack1947
    Smutne ze pravy fekalie si uzijeme jen na PC, na druhou stranu jedna z nejmensich her z velikosti v soucastnosti vubec. *4*
  • nekromant33
    Staci nebejt suchar, mit povedomi o vecech, ze kterejch si dela serial prd*l mnohokrat i bez pouziti oplzlosti (ac se to ceskemu dabingu dari bourat). Nic intelektualniho v tom neni, ale do nucenyho/primitivni/trapnyho humoru vetsiny zahranicni a 100% ceske komedialni tvorby to ma daleko. V ramci serialu samozrejme.
  • nekromant33
    Já se teda u boss fightu s Al Gorem a tajnou službou pěkně zapotil, a to šlo o side quest. Ten combat system chvilku trvá než přejde do ruky. Kombinace tahů a QTE - nikdy by mě nenapadlo, že mě to bude bavit.
  • MickeyMutant
    Nehráls Wolfensteina nebo Dead Space?
  • maros.goc
    ? Vsak hra vysla aj na konzolách
  • Seriál který se zabyva oplzlostmi vseho druhu, cele to zabali do nejakeho zrcadlonastavujicimu palcivemu problemu lidstva, to aby si u toho prdeni, krkani a nadavani všichni pripadali jako ze preci jen koukaji na něco co ma nejakou intelektuálni hodnotu, cele to zabali do vizualu který pripomina kresbu pětiletého dítěte a plno lidi je spokojených. Samozrejme jde hlavne o ty oplzlosti, protože problémy lidstva nejsou zdaleka tak zajimave jako když si někdo u toho uprdne. A ted z toho je ještě i RPG..potes panbu..
  • michaliuz18
    berem spat vsetko zle co som na serial povedal, ano nebavi ma ale hodlám to asi zmenit
    lebo tato hra je PECKA *15* , a asi tam je vela odkazov na serial, tak ma docela zaujimaju teraz tie nove série
    rpg je moj oblubeny herny zaner a len mi vycarilo usmev ked to dali do takejto hry, fantasy svet , otvoreny svet, ulohy ..hlavne , vedlajsie, skilovanie, levelovanie, vtipne momenty :D
    citim sa opat ako díte pri hraní .. super :)
  • ale taky to neni zadny "pixel art" co vypada hnusneji nez prvni wolf3d a da se na to normalne divat. Vypada to presne jako v televizi, takze proc by to melo bezet v nejakem 3D enginu?
  • Těžká? V každé zahraniční recenzi padlo minimálně jednou heslo "až příliš lehká".
  • vydavatel se zaseknul v roce 1999... celej svět ví o všem, a teď celá Evropa hraje kradenou verzi, protože i kdyby chtěla origo, nemůže (a Amíci můžou, což prostě není fér)
  • BTW objednává někdo PC kolektorku? Jeden shop mě jí zrušil a z pár ostatních taky zmizela..nakonec my jí nechali na jednom shopu tak snad dojde.
  • MidnighT91
    Je to totální bomba!!!
  • ucho
    dokážeš nějak odůvodnit, na základě čeho sis vyvodil tuto charakteristiku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit