Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    Učí aspon angličtinu?
  • To bude mít můj učitel radost, protože anglicky vůbec neumí a čím více her přeložených na PS3, tím pro něj lépe.
  • God-of-War
    A určítě to kup... Je to fakt MARAS!
  • Miserius
    A opravdu povedený, za těch 15 hodin jsem si jen u jedný věty řikal: No to se trošku netrefili.... To si vetsinou clovek rika u kazdy treti vety, i u filmu a "profesionalnich" titulku
  • Tak parada, to ja nevedel :)
  • God-of-War
    To je jasny:))).
  • smejki
    Korektor si ode mě půjčil technický slovník, tak to snad pomohlo.
  • The Last Of Us je v CZ lokalizaci?
  • Jiste, kdyz nepouzivas, tak zapomenes. Manzelka v mladi pracovala nekolikrat v us, treba jako servirka, a umela anglicky dobre, ale ted uci francouzstinu, anglictine se nevenuje a dnes v ni zvlada jen uplne zaklady.
  • Já teda měl jak na základce tak i na střední angličtinu ale nic moc teda neumím :) právě proto sem teď takovej samouk a učím se sám doma :) musím říct že dělám pokroky ale i tak za češtinu budu rád :)
  • Miserius
    Nedokazes si predstait Beyond s ceskyma titulkama? Ty mas teda "divokou" predstavivost *2*
  • Já jako člověk kterej se učil celej život německy (ho*no umím) jsem vždycky za češtinu rád.
  • Osobně si nedokážu představit ani jednu z nich v češtině. Výstrahou budiž nynější perly typu "Nahraj Ducha" v GT Academy 2013. Pokud to v plné GT6 nebude překládat technicky a automobilově zdatný člověk, tak to bude tragedie.
  • Miserius
    Jojo, starší lidi (myslim teda 40+-) většinou neumí... Ale i moji vrstevníci co měli na základce a střední němčinu tak maj taky smůlu, spousta kamarádů zvládá angličtinu jen nouzově a u hry jako Beyond by neměli šanci...
  • "neumí anglicky" ... to ještě existuje?
  • Miserius
    Beyond v češtině je parádička, mám známé kteří nechtěli hrát Heavy Rain, protože neumí anglicky a přitom vim že by se jim to líbilo...Takže tohle si teď užije mnohem víc lidí... Poslední dobou se do těch překladů PS3 her vrhnuli ve velkym a to je dobře... U Last of Us byl po dlouhý době překlad téměř bezchybnej...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit