Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konzole má postyknout hraní na slušné úrovni aspoň na 5 let. Pokud chceš dávat 10 tisíc každé 3 roky, máš daleko lepší koupit si PC.
  • 1799Kč :D Přitom i nové Uncharted stojí 1300 na originálkách. cz. Bože můj :D. Ceny PC a konzolových se za poslední roky dost přiblížily
  • 8. generace už zabila veškeré výhody konzolí oproti PC. Hraní z dvd je dávnou minulostí, cena nového PC a nové konzole je stále bližší, složit si vlastní PC je dneska lehčí než stavět z LEGA, exkluzivit je čím dál míň a teď aby si lidi po 3 letech kupovali upgradovanou konzoli, která snad přinese to, co bylo slíbeno u původní verze. Snad jediným kladem je možnost prodat staré hry (kterou se naštěstí Microsoftu nepodařilo eliminovat), ale vzhledem k slevám na Steamu a dost rozdílným cenám v kamenných obchodech (běžně 1799Kč na konzoli vs 1199Kč na PC) to nemá takový efekt, jako dřív.
  • MS připravuje taky nový Xbox. Nevidím nic špatného, když po třech letech přijde výkonnější stroj za podobné peníze. Pokud to bud stát okolo 10 tisíc, tak to bude ok.
  • Většina tu nadává na diskuzi ale podle mě je větší trolling sony a jeho PS4. Tohle je prostě podpásovka pro všechny majitele a obhajovat to může jedině zahleděný fanboy.
  • Existuje jeste nekdo, kdo ocekava normalni diskuzi na games.cz? Ale pro studenty psychiatrie je to dobry zdroj informaci.
  • škoda těch pošahanců, co vlezou pod každou konzolovou novinku a redakce tu nechává stále působit jedince jako LV či neurotického Veskoslava zcela beztrestně. Opravdu nechápu...
  • Docela hezká klidná diskuse, dokud nepřišel psyhopat lol a nezačal tu trollit pod 20 nicky, nedospělá trapnost některých konzolistů je až zarážející, ten člověk by se opravdu měl jít léčit
  • A trafrna hus zagagaala
  • Jack1947
    Pany se dost prodražej teda aby byla ve reálné velikosti a měla patřičnou odpovídajicí výbavu. Pod 60 se skoro člověk nevleze to bacha náka mána noname brand mu těžko něco dá *3*
  • co takhle zrušit inkognito at vime s kym mame cest. evidentne na necem jedes.
  • Draken69CZ
    Prý masérka. K u rva je to!
  • záleží esi je to dospělá socka nebo dospělej masér *5* někdo si vydělá za měsíc na 4 pc po 1k eur, a jinej reší esi má na benzín - pokud teda má vubec auto.
  • a ty píšeš srance jako pc trotl pod konzolovou novinkou *15*
  • Co? Tady brečíš akorát ty kvůli svojí konzoli. Tvoje snaha mi nacpat, že mi vadí nějaký mínuska, je fakt trapná. Já se tomu maximálně tak směju. Řikám, nesuď podle sebe. *15*
  • Draken69CZ
    Ne dražší hra je protože část dostává MS/SONY jakožto majitel platformy, jen jsem chtěl poukázat že máš možnost, na rozdíl od PC kde to nejde, tu hru prodat. Ok ty ji neprodáváš, ale zároveň nakupuješ v bazaru takže někdo ji prodávat musí *3* Ano když si něco kupuješ tak je celkem logický že to budeš chtít používat. Myslím že v USA je bazarovej prodej her celkem velkej business proto se taky MS snažilo u XOne prodej znemožnit. Jako je plno lidí co hrají všechno možný a raději budou hrát něco nového, třeba pro děcka to musí bejt fajn za hry co dostali k Vánocům které pak prodají dál a můžou si nakoupit další novou hru, stará FIFA a CoDko + babička přispěje a máš na novou.
  • stěr jako ze školky. Co tak použít aspoň 0,001% svého mozku a vypotit lepší stěr. Tohle bylo tak slabé...
  • Píše člověk, co tu 12 hodin brečí kvůli mínuskám. Nech se vyšetřit nebo si aspoň kup nafukovací panu, jelikož živý objekty asi nevyhledáváš, když tu brečíš kvůli pár mínuskám...
  • Nulo? Hele, nesuď lidi podle sebe a radši už si vem ten prášek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit