Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Playstation byl, je a bude vždy ta nejlepší hrací platforma. Deal with it.
    • Vogon
      PC je objektivně nejlepší.
      • nejlíp se ma ten co hraje na vsem a je mu jedno jak se to jmenuje, a jde mu hlavne o hry. Vzdycky se smeju temhle priblblym valkam, a v klidu si hraju na vsem co me zajima:)
        • Vogon
          Jasně, mám to stejně, ale pokud bych si měl vybrat jen jedno, tak beru PC, je prostě objektivně nejlepší(60fps,šílené množství exkluzivitek, možnost hraní pomocí jakéhokoliv hw, atd.).
    • Hmm a co budes delat, az se klasicke konzole prestanou vyrabet a vse bude pres cloud computing? To te nejspis s otevrenou naruci privita Chocholousek vid? *8*
    • Nejlepší herní platforma je trampolína. Deal with it, bro'.
    • Draken69CZ
      A kolik si jich zkusil?
    • ty se spis vyrovnej stim, ze je to subjectivni :)
  • Ilusiveman
    Ach. https://www.youtube.com/watch?v=31ivdML1Xes
    • God-of-War
      Nejlepší zvuk na světě. *14*
  • del0
    Tak šup sem s tím. Už se těším na limitovaná PS4 vs .50BMG video... *15*
  • https://www.youtube.com/watch?v=oCI-zfGat6M
    • Ta televize na videu mně dostala fakt :)))
  • applepie_svk
    to mi pripomenulo moju PSone... chjoj
  • Na tom prvnim videu to vypada jak nejakej futuristickej stroj, pritom je to jedina vec co brani hram a jejich grafice ve vyvoji

    *1* *1* *1* *1* *1*
    • Každej vývojářský tým se může kdykoliv na konzole vykašlat a udělat hru jen na PC, která využije nejmodernější HW...tudíž logickou úvahou mi vychází, že nějaké bránění ve vývoji her neexistuje (leda ve hlavách pomatenců)...
      • V tom jim brání míra piratství na pc, tudíž se soustředí na konzole. A jelikož konzole po čase vždy zaostavají za výkonem pc, tak logicky brzdí potenciální vyvoj. A u současné generace konzolí to bude o to markantnější, že už v době jejich vydání byly nové konzole na výkonové úrovni mírně nadprůměrného pc a už dnes mají vývojáři problém, aby jejich hry jeli alespoň 30 fps u FullHD (což je dost smutné u rok starých konzolí). K tomu si připočtěme planovaný životní cyklus 7-10 let (dle Ms), tak si asi dovedete představit, kde za těch 10 budeme. Ano, téměr přesně na stejném místě, jako dnes.
        O nulovém pokroku na poli fyziky a AI ani nemluvě, na to konole prostě nemají výkon.
        Předchozí generace měli v době vydání výkonový naskok nad hi-end pc a unikátní architektura umožňovala ždímat výkon i během let a i životní cyklus byl kratší. Nic z toho bohužel u současné generace nehrozí.
        Takže mužou za brždění výkonu konzole? Jako kus hw samozřejmě ne, ale tím, že představují mnohem větší kupní sílu a výkonově zaostávají, tak ten vývoj vlatně opravdu brzdí. Stejnou měrou se na tom samozřejmě podílí pc piráti a otevřenost pc platformy, díky které zpirátění hry většinou znamená pár kliknutí.
      • A kdo by vyvíjel pro PC když tam prodá desetinu. To není o tom, že by vývojáři nechtěli ale proto, že si to nemůžou dovolit. Takže ano konzole brzdí vývoj. Ale nejsou v tom samy. Warezením si sami hráči podřezávají větev. Stačí použít "logickou úvahu" a není to tak složité rozlousknout.
        • Souhlas
      • God-of-War
        Leda v retardovaných palicích zdejších PCčkářů.. *3*
  • To zase PCčkáři přes jejich závist nerozdýchají... *1* *1* *1* snad za to nedostanu žádné mínusko. Za co taky... říkám jen pravdu.
    • Mě někdy přijde, že někteří konzolisti mají pocit, že vlastní stroj za sto tisíce, který si může dovolit jen pár vyvolených.
      Jakápak závist? 12k není taková astronomická částka, aby to musel někdo zavidět. *3*
    • Draken69CZ
      Jj kam se hrabe hliníková skříň na tohle XD
    • del0
      Oh. Další, co si myslí, že ovládání FPS na gamepadu, 30fps limit a všudypřítomný blur je výhoda.

      KKK. *7*
      • Nikdo netvrdí, že jde o výhodu, ale jde o svobodnou volbu a o osobní priority. Pokud si nekdo nedokáže svuj život predstavit napríklad bez klávesnice s myší, bez 120 fps nebo bez zbytecného 4K rozlišení, tak je to svobodná volba toho cloveka a já mu preji, at' si to užije. A tak nejak ocekávám, že to platí i i obrácene *4*

        Po svete behají desítky milionu lidí, pro které jsou podobné prkotiny jako "mega" rozlišení, "mega" snímkování nebo "mega" rychlost ovládání naprosto nepodstatné a jejich priority jsou úplne jinde. Treba já jsem s 1080p rozlišením spokojený, nemám trauma ani z menšího a vetší rozlišení (na obrazovce menší než 140 cm) považuji za zhovadilost. Ale pokud nekdo touží po 60 centimetrovém 4K monitoru, tak nikomu jeho nadšení neberu, budme rádi za možnost volby..

        Pokud jde snímkování, tak u klasických strílecek (FPS) a závodu je 60 fps príjemných, ale není to nic z ceho bych byl "na vetvi" a hroutil se, doctu-li se na internetu, že je to císlo náhodou menší. U rozlehlejších videoher jako jsou dobrodružné adventury, RPG hry, mestské hry atd, nemám naprosto žádný problém se 30 fps, pokud je skálopevné. A ovládání gamepadem? Gamepad není o super rychlém pohybu a nereálné presnosti jako klávesnice/myš, ale je predevším o zážitku z hraní, ovšem to žádný kovaný (ctete zarytý) PC uživatel nikdy nepochopí *4*

        Stolního PC si užiji v zamestnání až nad hlavu, takže mít ho ješte doma, to bych musel být blázen milující sebepoškozování a to opravdu nejsem. Moje ideální kombinace je tím pádem pohodový notebook (na prípadnou práci, zarizování, bankovní služby, internet, úpravu fotografií atd.) a na veškerou domácí zábavu (videohry, filmy, hudbu, internet..) jedine videoherní/multifunkcní konzole. Tak to praktikuji už spoustu let a nikdy jsem nebyl v tomhle smeru spokojenejší. Takže Vy a Vám podobní si v klidu užívejte svá stolní PC a nám doprejte klidné užívání si jiné zábavní elektroniky *3*
    • Však říkáš. PCčkáří jsou věsměs banda kopyt. Neumí to zvládnout víc jak dvě tlačítka vedle sebe a hrajou si na velký hošany, co maj "podřadný" stroje na háku a přitom sepisujou lejstro za lejstrem, aby si taky něco vůbec zahráli. A to nemluvě o tom, že ty splácaný kraksny za půl melounu pořád maj nějaký problémy. Holt jsou to cvoci, lháři a bordeláři...
      • A svůj moudrý příspěvek píšeš s čeho ? btw dokazuješ dnes a denně že kopyto si ty a prý pc za půl mega to jo ale přibal k tomu možná tak oktávku rs :)
        • (S) kalkulački. se WBT vyjadřovat nauč
    • JJ normálně neusnu, nedovedu si představit svůj život bez joysticku a analogové páčky a dokud nebudu mít 10 konzol v 10 barvách můj život nemá smysl :))
    • a proč?pcčkář má větši variabilitu jak si mašinu udělat.v tomhle může závidět jen konzolista.
  • Mato1987
    Kvalitka, ale tá cena....za tú cenu mám bežnú PS4ku aj s oficiálnymi slúchadlami a dvoma hrami naviac...
  • seprah
    kterýpak pako si nám tu zas leští ego na mínusech?
  • rami.cz
    Šajze, zrovna pred par mesici jsem poridil cernou variantu PS4 :( To nemohli vydat o trosku driv? :D Kazdopadne barvicky jsou super po vzoru PS1, coz na me pusobi celkem nostalgicky. Osobne bych do toho sel, kdybych uz neporidil cernou PS4 :(

    Jinak za me palec nahoru :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit