Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    no až to za půl roku opatchují a bude to stát 500,- tak to koupím, podobně jako homefront revolution...
  • nightborne
    Tak záleží, co bylo myšleno jako částečně akčně. Jakmile na tebe přijdou, dá se to, pokud máš pozici, dořešit útočnou puškou, ale zábava to není. Do otevřenýho konfliktu moc jít nejde, musíš třeba zalízt někam za roh a čekat, až ti šašci vlezou před hlaveň. Což samozřejmě opravdu všichni po jednom udělaj.

    Ta hra vážně za moc nestojí, ale sniperování je ještě to nejlepší, co nabízí - kdybys na to rezignoval, fakt to ztrácí pointu ;).
  • TheGGG
    no nevím, v jiných recenzích psaly, že se to dá částečně hrát i akčně...
  • nightborne
    Hele akčně to moc nejde... i jeden týpek tě bezpečně zastřelí během vteřiny, takže někam zuřivě naběhnout nedopadá dobře. Celkem dost misí má i nucenej stealth - alarm = fail.

    Každopádně, recka brzy. Pozitivní nebude =)).
  • TheGGG
    myslím, že každý si může sám vybrat, jak chce kterou hru hrát i bez tvé rady, ty jeden rambo... ostatně i strom dovedností ve hře počítá s víc způsoby jak hru hrát a s různými styly...
  • Tak to je ten "né každý" pěkný blb, když chce hrát sniper hru Rambo stylem
  • Nejsem kdovíjaký odborník na snipery, ale neměl by mít v tom případě na té pušce nějakou optiku? A neměl by zabíjet nepřátelé ze vzdálenosti delší než 30 cm? Ale třeba se to dnes dělá takhle, co já vím.
  • TheGGG
    no jo, co jsem slyšel tak technické problémy jsou prý největší zápor, tady asi bude třeba počkat na pár patchů. Hru ale koupím, atmosféra je prý výborná a nedávno jsem sledoval seriál shooter a mam teď chuť postřílet nějaké gopniky...
  • TheGGG
    protože tvůrci umožňují více různých způsobů hraní a né každý chce hrát stealth?
  • Protoze to je ze hry?
  • Krescz
    5/10 (a ani ji hrát nebudu)
  • Hra o sniperech zní zajímavě, ale proč je u toho obrázek z nějakýho Call of Duty?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit