Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na pvp vam kaslem, na to mam ine hry.
  • D3 je blbost, nejhůř vyhozený peníze *13* SC2 je taky pořádná kokotina. Ještě, že sem to ukrad *11*
    • Musis na sebe byt hrdy :D
      • No ten by měl bejt spíš hrdej, že se mu to vůbec podařilo rozchodit :D
        • Nikdo nerika, ze se mu to povedlo, mozna proto to je "kokotina" =D
  • Ristoro
    Nevadí mi to vůbec. Hlavně, když ten datadisk zkvalitní PVE.
  • v dnešní době kdy má každá blbost nějakej ten multiplayer a PvP her jsou mraky se jim vůbec nedivím že nedělají něco co prostě udělat nejde a každej soudnej člověk to ví.....udělat to jde snad jen stylem PoE kde jsou PvP ligy otevřené na určitý čas a nebo PvP eventy striktně oddělené od standartní ligy a tím pádem od výbavy kterou si musí člověk najít teprve v PvP...ale ani tady to není dokonalé a nikdy nebude...
  • Tushan
    blizzny vždy sedí jednou prdelí na dvou židlích SC2 super multi .. trapna kampan. měli by se už rozhodnout a udělat jedno pořádně. wowko trpělo jak svina tím že se vše balancovalo mezi pvp a pve
    • Tushan
      ježiš pardon já se dotkl svatého SC 2 *7* *1*
      • Spíš existuje malý procento lidí, jako já, kteří si SP užili a MP je nezajímá (od toho mám Wargame).
        • ja si uzil SP ale daleko vic si uzivam MP kteri mne driv vubec nezajimal. Jenze uznej i SP ma sve slabiny hlavne u datadisku za plnou cenu byl ohodne mensi nez SP wol zadne skrite mise zadne tajne achievementy sice pekne udelane menu uplne jinak, ale samotne mise des a bida za tu plnou cenu, nereknu kdyby to stalo jako stoji normalni datadisky pulku hry tak prosim!
  • ... a na čem teda maká těch dalších pár tisíc lidí v Blizzardu, když se všeobecně ví, že např. World of Warcraft má již také málo "dělníků" (pokud se bavíme o vývoji samotné hry a né supportu)?
    • Shania
      WOW team ma daleko vic lidi a lepsi technologie nez kdy driv a diky tomu vydavaji novy obsah vyrazne rychleji nez v minulosti.
    • ty maj celoroční dovolenou a koupou se v prachách z předplatnýho wow... pravda, bazének trošku vysychá, ale šipky jako strejček Skrblík furt ještě můžou skákat.
  • kostejnesmrtelny
    Ať se na to vykašlou... Vyřeší se tím nekonečnej problém s balancováním PvE a PvP aspektů hry, WoW by mohlo vyprávět... *11*
  • To je jenom dobře že tam nebude PvP
  • Ethy
    O tom že PvP nakonec nebude se už ví dlouho, sami vývojáři řekli, že to bylo nevybalancovatelné, tak udělali aspoň ty PvP-like zóny co jsou vě hře teď.
  • A přemýšleli jste třeba o tom, že PvP v Diablu není proto, že udělat vyvážené PvP je v tomto případě docela záhul? Nepadlo to někoho? Nebo snad chcete, aby to bylo jako v PoE, kdy PvP je naprosto o ničem? Možná sliby, chyby. Ale v tomto případě to docela i chápu. Protože jakmile by to nebylo vyvážené, tak první, komu by se to nelíbilo, jsou právě ti, co nejvíce "řvou", jak Blizzard lže. Navíc ten, kdo si kupoval D3 kvůli příslibu PvP, je poněkud zvláštní:) Ale každého věc. Přeji příjemný den.
    • A nemelo by to jako prvni napadnout Blizzard? Oh wait! U vas doma je normalni ze si lzete a pak to omlouvate stupiditama typu "Tebe nenapadlo?". Btw, ty nesmis chybet nikde kde se leze do zadku, v tom jsi expert. *15*
      • On někdy Blizzard oficiálně potvrdil, že bude PvP v Diablu III? Nebo jenom řekl, že na to pracují a pakliže by nebylo PvP vyvážené, tak ho tam nedají? A doma jsi nelžeme, ale pakliže je nějaká věc nejistá, tak se mnohdy stane, že to nakonec nevyjde (dovolená atd.). To je naprosto normální. Možná pochopíš, až ti nebude 10;)
        • Az ti nebude 10 rika vlezdozadek a samoklikac. *15* Ja svuj nazor nepotrebuju obhajovat naklikavanim a lezenim nekomu do riti. *14*
        • Jeste pred vydanim existovala ve hre Arena, ktera fungovala na stejnem principu jako ta z WoW (link na jeden z prezentacnich gameplayu http://www.youtube.com/watch?v=lZrGE3VLiSk). Mam pocit, ze o tom vis kulovy, ale mas strasnou potrebu se s nekym hadat.
        • Anarcha
          Ano oficiálně už před vydáním avizoval , že tam PVP bude hned od začátku.
          • Je pravda, že v roce 2011 ukazovali na Blizzcomu Team Deathmatch. Ale také řekli, že není zcela jisté, zda-li se PvP objeví ve hře. Sami přiznali, že pakliže by PvP nebylo vyvážené a vybalancované, zručí ho úplně. A to zaznělo i na Blizzcomu. Stejně jako to, že zrušili vývoj módu Last man standing atd.
            • To s tebou souhlasím. Měli se na to raději vykašlat úplně a nedávat nějaké plané naděje. No nic. Skončila mi polední pauza, tak přeji příjemný den. A snad nás třeba Blizzard nakonec překvapí:)
            • Anarcha
              Tak potom se na to měli vykašlat rovnou a né komunikovat stylem mi na tom děláme bude to tam, pak vzápětí nebude to tam od vydání ale mi to tam dáme později. Následně zjistili jsme , že je to nevyvážené , ale stále na tom děláme musíme to předělat a po roce a půl nemáme na to kapacitu naděláme na tom asi to tam ani nedáme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit