Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak přinutit fungovat jasný design soubojů jednoho versus hrozně moc monster v situacích, kdy to bude jen jeden na jednoho, nebo dva na dva.... to jsem nepochopil copak v D3 se nebojuje proti bossum kde je to jen jeden na jednoho? samozrejmne ze bojuje jen se tu nekdo vymlouva!
  • Anarcha
    Trochu mi to připomíná českou vládu ty taky něco slíbí a u slibu taky jenom zůstanou.Je sice nakrásně možný , že nemají kapacity a mají jiný priority nicméně já bych osobně věřil tomu , že se jim to prostě nechce dělat a to , že dost lidí si koupilo D3 s tim , že budou hrát PVP to jim je jedno hlavně, že slíbily vydělali a nedodrželi.
    • Anarcha
      Chlapče až na to , že PVP bylo původně avizováno před vydáním hry a pak bylo řečeno že bude přidáno v patchy , pokud ti lhaní a podávání zavádějících informací přijde normální tak tě lituji.
      • kostejnesmrtelny
        Ne, normální mi to nepřijde, jenom je mi to u zadele, protože mě PvP v D3 naprosto nezajímá. Navíc, na tom co jsem napsal to vůbec nic nemění. Chlapče.
        • Nemeni, protoze jsi napsal uplnou pycovinu.
    • kostejnesmrtelny
      Člověk, kterej si koupí hru výslovně kvůli něčemu, čím ta hra momentálně nedisponuje je tak blbej, že si skoro o ty prachy přijít zaslouží *1*
      • Jj, protoze ty pvp videa ciste rikaly preorderum ze tam pvp nebude. Oh wait. *15* To jsi fakt tak blby?
  • spravte si PvP sami, dohodnite sa s kamaratom, stretnite sa na luke, kazdy vezmite do ruky krabicu od D3 a zacnite sa snimi mlatit a hadzte hlasky o tom ake kuzlo ste zoslali aky uder ste pouzili. nezabudnite si to natocit a dat na net.
  • A že by si jej komunita dodělala sama asi díky politice blizzardu nehrozí. Hack and Slash RPG rád nemám, ale kvůli PvP bych i uvažoval nad koupí DIII.
  • A mě včera málem ukamenovali, když jsem naznačil, že Blizzardu už dávno nevěřím. *1*
  • darthak
    my sa tam tiez nemusime druhy krat obajavit :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit