Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gog mi nesmi do kompu. Tech klientu je uz dost az moc
    • Ani nemusí, když je volitelnej...
    • Jack1947
      Vždyt ani žádnej klient není potřeba lol... jen stačí mít účet na gogu.
    • To je pravda, ale zrovna GoG má smysl, není to jen další SW od distrubutora co chce distribuci pro svoje hry.
      • ucho
        ale jako jediný přišel při slevových akcích s loot boxy :)
  • koupil jsem si to titan quest anniversary edition v 80% sleve na steamu, nikdy jsem to nehral, no uvidime. Jeste bych chtel zkusit Grim Dawn snad bude taky sleva
  • Taky se priznavam ze posledni dobou si na GOGu moc nedokazu vybrat
    mel bych zajem treba o nejaky stary zapomenuty silenosti jako treba DARKER nebo NECRODOME ale to tam neni... nebo BOOVIE
    • Tak to me vůbec neberou současný hry. Čekám kdy bude za rozumnou cenu Total War Rome 2. Naposledy jsem koupil Hearts of Iron IV. Ale GoG vždycky přijde s ničím zajímavým. Poslední dvě hry co jsem si pořídil je Dungeon Keeper 2 a Hidden and Dangerous 2. Kvalitou jsou na uplne jinym levelu než to, co vychází ted.
  • ja vam teda neviem ale akosi si neviem spomenut na ziadnu hru ktoru nemam a chcel by som ju... mozno keby som sa v tom prehraboval aj by som daco kupil, ale naco? aj bez toho to nestiham hrat :)
  • Lukyz
    Náhodou, značka ideál! Beru všechny resty - Theme Hospital (někde ve sklepě se válí ještě origo krabice), Commandos Ammo Pack, Anno 1401, Rainbow Six a oba díly Freedom Force
    *14*
    • Mart9
      Theme Hospital bylo před časem zdarma na Originu
      • Lukyz
        Vím, taky mám, ale GoG mám jako platformu raději a těch 33 Kč mi opravdu neublíží *2*
  • Celý Black friday je jeden veľký podvod na ovečky. A je jedno, či Gog, či Steam, či Alza, či Mall.sk či Tesco. Videl som niektoré veci dokonca lacnejšie pred Black friday a teraz to akože dali do super akcie na Black friday. Nehovoriac o tom, že do ozajstnej akcie dali iba veci, ktorých sa potrebujú vyslovene zbaviť.
    • Jo, i Wikipedia upozorňuje na stránce Black Friday na nepoctivé obchodníky.

      Obzvlášť Alza je velká sfině - hardware, který se dá jinde normálně koupit třeba za 600kč, mají v Alze v AKCI za 800kč a píšou, že to je 50% sleva z 1600kč!! Neuvěřitelná drzost.

      Naštěstí u těch herních digitalních distribucí se moc nepodvádí...
    • U tech her se ale podvadi hur, protoze jsem nikdy nevidel, ze by se u nich umele navysovali ceny pred slevou. Alespon ne teda u digitalnich licenci. Na ceny krabicovek uz jsem dloouho nedival.
  • V akcích jsou pouze nízkoobrátkové tituly, které nikdo nechce a potřebují se jich zbavit, aby alespoň zaplatily náklady na jejich umístění na GOG. Nic kvalitního tam nevidím.
    • To víš mají už přeplněnou databázi MySQL, tak potřebujou nějaké ty digitalní data vyprodat, aby bylo zase místo na serveru *1*
    • ucho
      tak tak, mají plné sklady a těch nízkoobratových titulů je potřeba se zbavit, aby bylo místo na lepší.
      • plné sklady digitálních titulú? *4*
        • (sarcasm) *3*
  • ucho
    a na PS Store začne black friday ve čtvrtek, ale majitelé PS+ už můžou utrácet ode dneška.
    • Mart9
      Bohužel nic moc, během roku byly lepší. Asi si to šetří na Vánoce.
  • jindra.veliky
    no maj tam samy blbosti, ja si teda nic nevybral...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit