Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jestli jsem to dobře pochopil, tak jeden z hlavních důvodů, proč to ještě na PC nevyšlo, je právě odladit ovládání na klávesnici a myší aspoň tak, aby si u hraní člověk nezlomil ruku. Otázka zní, jak se to povede. Pro mě osobně je to taky zásadní, protože jsem s gamepadem naprosto neschopnej.
  • kup si za 200 obyč gamepad a máš po problémech s ovládáním :)
  • tuhle sérii bych si opravdu TAK MOC rád zahrál.... bohužel konzoli nemám ani nechci, u dark souls jsem nezkous pc ovládání a bojím se, že u dvojky to bude podobný... proč je tam ten hloupej lock systém.. proč nemůžu běhat okolo nepřátel s tim, že prostě budu kroutit myší?
    no vyzkouším to, ale tohohle se bojím..
  • irdzi
    Já začal DarkSouls hrát online cca v NG++ kdy už jsem měl dojem, že samotnej skoro nic neobjevím a tak se hodily na zemi ruzný nápisy kde je invisivble wall a podobně. Můj zážitek je singlepayerovej a prostě procházet Tomb Of Giants a podobný lokace v noci hezky sám je prostě jinej zážitek než když kolem člověka všude svítí nápisy a ještě kolem něj běhají fantomové ... navíc invadery nemám rád - stačilo mi jich pár přidat když jsem se offline rozbratřil s Gravelordy a i bez toho jich tam bylo na mě akorát:) Já byl dycky Warior of Sunlight:)
    U dvojky navíc dělám chybu, že jedu online a tak hodně wallů,secretů prostě najdu kvůli nápisu ... celkově jsem zvědavej kolik toho míjím protože zatím mám pocit, že ani moc ne i díky tomu, že je všechno takový "jasnější" než u jedničky ...což může snižovat chuť hru jet tolikrát ...no uvidíme až se časem porovnám s wiki:)))Jeden průchod musím zkusit offline:)))
  • Tak tak, já tedy také všechny díly Souls série hrál alespoň na první průchod hrou sólo, abych se ujistil že se ty bossy naučím a dokážu je zabít i sám. A až pak jsem začal vždy hrát MP. Maximálně třebas využiju MP k tomu, že si bosse párkrát dám jako white/gold fantom (pomůžu jinému hráči), okouknu jak je boss silnej a podle toho se rozhodnu jestli už mám na to jít ho sólo, nebo jestli se mám zatím podívat jinam :). Ale zásadně si chci napřed každého bosse odsólovat a pak teprve hraji víc multiplayer.
  • Zřejmě je to věc názoru, já jsem hrál DS celou offline, asi 90 hodin, a líbilo se mi právě, že jsem tam všechno zabil sám, bez pomoci dalších hráčů. Podle mě je něco úplně jiného, zabít Havla sám, než s partou lidí... to skoro nemá cenu.
  • Online Dark Souls bylo právě to pravé ořechové...samozřejmě po určitém objemu odehraných hodin...ale nebyl lepší pocit než vědět, že mám skill, vím co kde je a jak která zbraň funguje...a teď jen doufat, že se my do hry nedostane invader, který je na podobné nebo lepší provni !!! To bylo to koření ..singleplayer už pak nepředstavoval žádnou výzvu..
  • blbec nepozna mesiace:D
  • fotorealisticka nasnimana z vrchu dronami :D
  • Keyz
    Dobrý výběr hostů. Dík.

    Jsem zvědav na PC verzi. Tohle je graficky vyloženě hnus. I když o to extra nejde, je to prostě součást hry a blbý stíny byly i ve starých hrách *7*

    Btw zajímavý, že protivník nemá problém s dlouhou zbraní sekat v tunelu skrz zdi a hráč ano.
    Viz 34:30
  • irdzi
    Jsem rád, že někdo konečně řekl jak to s DS2 je z pohledu hráče co hrál předchozí díly. Mám na to podobný názor s tím, že nesouhlasím s vyzvedáváním online - podle mě jak DemonsS tak první Darksouly jsou především singleplayer hry a když to člověk jede sám, tak si líp užije tu atmosféru ... takže jsem s mojí "hlavní" postavou vyblbnul cca 190 hodin a to skoro offline ... obtížnost je perfektně vybalancovaná. U DS2 mám pocit že se s tím onlinem i víc počítá a zatím mě to přijde míň vyvážený ... žádná extra provázanost s dalšími levely ... Všechny recenze mě přijdou že hodně nepovedených věcí ignorují.Prostě DarkSouls je pro mě stále vrchol série a jedna z nejlepších her ever ...
  • ringmancz
    začátek nemá zvuk
  • kennyB
    Jn, speciálně pro pc tam bude fotorealistická grafika *1* Prober se, Dark Souls a Demon Souls jsou hodně dobré hry a buďme za ně rádi.
  • Rebríky vedeli už v DS1, samozrejme nie ľadový golem.
  • Lepsie 2015 ako s grafikou s roku 2005
  • Miserius
    Leden, únor, březen, DUBEN....
  • Malleth
    Včera sem to dohrál. Level 152, 57 Hodin.
    Není to zdaleka tak ůžasný jako předchozí díly. Slabší level design, grafika a bossové, ale i tak to stálo za to. Škoda že nejlepší lokaci ve hře vyspoilovali už v prvním gameplay videu .
  • Carmamrdon
    Z čeho usuzuješ 2015? Co je to za logiku?
  • Olorin
    "Zatímco někteří z vás čekají na vydání PC verze Dark Souls II (vyjde 25. dubna)"
    Aha takže až 2015 jo? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit