Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Já myslím že jo možná více...
  • Mart9
    Tak to nevim, jak si přišel na to, že Kingdom Come bude mít minimálně 2 další díly...
  • Jack1947
    Počkej nejdříve musí dovydat všechny ty DLC, updaty a možná i spustit mody ? ale tak to je a bylo snad jasné že tahle hra bude míninmálně 2 další díly... už jen kvuli tomu neskutečnému úspěchu mimo českou republiku😉😎
  • Mart9
    Já jsem nadšený. Pan Klíma nepřímo, ale dost jasně propálil, že bude pokračování Kingdom Come, které bude navíc navazovat na první díl.

    Kdyby byl tenhle pořad zahraniční, některé médium by už udělalo spekulativní článek a česká média by ho převzala. Tady to mají přímo pod nosem na youtube, ale protože tomu žádné zahraniční médium nerozumí, česká média tak nemůžou tuto informaci převzít.
  • risa2000
    @redakce Díky za kultivovaný a velice zajímavý FC, bez pitvoření, infantilních vtípků a jídla. I když to byl spíš Tea Club, ale mám dojem, že Pavlovi tahle poloha sedí daleko lépe.
  • residentevilfans
    Je smutné, že vidíš za každou pozitivní zprávou trolling. 
  • Jack1947
    Byla už při vydání celkem až na pár drobností ale je pravda že v určitejch úsecích je to zcela individuální. Takže co pojede mě zase nepojede tobě atp...
  • victor
    Tak už je ta hra hratelná ?
  • TheRKD
    Myslel jsem ty tři komenty dole.

     Jen jsem nedal ragovat. 

  • ringmancz
    Já podcast ještě neslyšel. O co jde?
  • TheRKD
    Klíma je borec. Ale u vás tří nevím, jestli se jedná o sofistikovaný trolling nebo to myslíte vážně. 
  • kdyby warhorse někdy chtělo vydat nějaké audiobooky ke KDC mohl by je s klidem namluvit
  • Gowron
    přesně, závidím jeho dcerám, když jim vyprávěl pohádky o dracích a krollech 🙂
  • residentevilfans
    Pan Klíma má strašně příjemný hlas,  mohl bych ho poslouchat hodiny. 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit