Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je tam i Jack0007 s Veskoslavom? Ci to su len chyby v Matrixe a spamboti s vlastnou AI?
    • Jack1947
      Proč schválně provokuješ? Co ty aha ty si slovák to chápu... a vlastně tu si jen rok. Tak zalez, stejné si můžem a myslíme o tobě.

      *7* navíc na druhé straně vysvětlil Grygar že ty co jsou aktivní v diskuzích tam nebyli, když čtu že se to protáhlo do rána a tak tak to by na mne bylo moc dlouho no.

      Zbytečné se s čobolíkem co na všechno nadává... bavit. Přeji ti hezkých vlhkých 20k a více příspěvků. Já jsem zde kolik přes 2roky prosím už by mne v "uspěšnosti" měl někdo vystřídat. Přece nebude nejlepší zde jen bot. *7*
    • Takové lidi tam nikdy nebudou nebo možná ano ale nikdy to nepřiznají že to jsou oni. Nemají jak se říká koule...
    • Podle mě spamboti, protože tím se vysvětluje, proč mají obyvykle 20 lajků.
      • * obvykle
  • Mato1987
    Karel Drda svojím príchodom a hlavne tým svojským nonšalantným prístupom k žemle so salámom si ma úplne získal :D
    • Loriano
      Podobné bylo jak došel do 200. Fight Clubu, kamery si ani nevšiml odřezal pořádný kus dortu, vzal šampáňko a pohodlně se vyvalil na gauč. *4* Je to prostě pán a FC s ním patří mezi moje nejoblíbenější. *2*
      • Mato1987
        Karel mi pripadá ako taký pohodový človek, ktorého nič nevytočí a všetko má na háku ;)
        • Že ho nic nevytočí? Sleduješ ho na twitteru? :D
          • Mato1987
            nie, nepoužívam komerčné sociálne kanály ako twitter a facebook. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit