Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • viem, že komenty na Betku sú pod drobnohľadom, tak hádam som ešte v medziach "zákona" ak poviem, že tie červené šaty jej fakt sekli *3*
  • Ked ste robili tu prvu scenu pred E3 alebo kde to bolo a ta slecna tam zacala splietat o ME3 evidentne nesleduje media kedze o ME3 je zname tak pol roku dozadu ze sa bude odohravat nielen na zemi, dalej ked sa ta slecna pytala na platformy tak som hodil facepalm: PS3 podporuje u ME2 novy engine ktory bude v ME3 pre vsetky platformy takze tato otazka bola zas zcestna, jedine co som sa nedockal aby sa slecna opytala ci bude aj cz-lokalizacia to by som asi nezvladol O.o ...
    • Co to má jako bejt ten "facepalm"???
      • To víš, Češi v poslední době jen srší trapnými amerikanismy. Ne že bych měl něco proti angličtině, ale opravdu bychom jim nemuseli lézt tak strašně do prde... aneb z callnu ti, jdu expit, seš noob apod. chujovin mi vstávají vlasy na hlavě...
        • špatně víc přebírat zapomenout na cz úplně nikdy víc cz *1*
        • callnu ti sjem v životě neviděl a jak bys napsal jdu expit? Jdu nabírat zkušenosti?
    • Idiote, jak to mohl vývojář BioWare vědět? Dyť je to otázka na distributora. Uvedom si, že pořad je dělaný pro mainstream a ne pro hardcore hráče a fanoušky. To by se nikdo nedíval
      • smejki
        dle vyjádření EA má hlavní slovo v lokalizacích Bioware, tedy vývojáři, nikoliv distributor, tedy EA *3*
        • To viem ale uz ked sa pytala na verejne zname veci tak som s ocakavanim predvidal aj otazku ktora je tu neustale prepierana :D inak nato ze je udajne slecna hrackou ME serie tak sa o hru velmi asi ani nezaujima kedze nejeden web portal hovoril o podrobnostiach uz dost davno od E3 :D :P

          A veru tie otazky ci vedia kde je CR to bolo zabavne :D ten druhy typan u LOTRA to pekne odimprovizoval :D
          • Veřejně známé?? Ne každý denně sjíždí internet kvůli všem herním novinkám. Kdyby měli v Re-play počítat s tím, že je sledují jen zapálení hráči, tak by rovnou mohli zavřít krám...
      • Co jinýho bys také čekal od maďara ..
      • WTF ? :D
  • Paradni dil. Oceneuju predevsim rozhovory s vyvojari ME3 a LotR: WitN - predevsim tahle hra me posledni dobou zajima cim dal vic.
    Je taky videt, ze se oba moderatori pred kamerou citi uz jako doma, celkove to na me pusobilo uz dost profesionalne. Jen tak dal.
    • smejki
      LOTR mě taky velmi zaujal, hlavně i po výtvarné stránce. Sice to není licencované vzhledem k filmu, ale vycházejí z maleb Alana Leeho, takže to stále působí familiárně, což se mi velmi líbí. S jinými nefilmovými LOTR hrami jsem měl právě problém, že mi vizuálně vůbec neseděly. Jsem zvědav, co z tohoto vyleze.
    • Jo rozhovory byly fajn, az na ty trapny dotazy na CR.
  • Odhalíme dalšího Esasyna škoda slov
    • Je úsměvné, jak tu narážíte pouze na těch pár slov, které znáte a u těch ostatních si toho ani nešimnete...
      • Ale jo všimneme, jenže Esasin úplně bije do očí, zvlášť Když si vezmeš, že i ve hře se říká Asasin
        • Víš co je úsměvné? "Assassin" se správně vyslovuje "Esasin", takže si ve hře mohou říkat, co chtějí, ale správná výslovnost je "esasin" - můžeš se podívat do slovníku ;). Mně třeba vadí, že lidé (v posledním díle Alžběta), když mluvěj například o hře inFamous, tak to vyslovují "infejmes", akčoli je to "infemes" - a to pouze díky tomu, že famous se vyslovuje "fejmes"...
  • Musím říct, že Bětce to velmi sluší v červených šatek. Soudě teda podle prvního záběru.
  • ten negr u konce *1*
  • Na tom poslednim zaberu ji to v tom cervenem docela slusi.
    Jedine stesti, ze ji pan kameraman zabral jen od pasu nahoru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit