Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    hodně se těším... má to ten správný military scifi feeling ala např. knižní série lost fleet. Popravdě předchozí CoD byly sice sci-fi, ale toto je první SKUTEČNÁ sci-fi, tedy né evil corporace a PMC (kdy se vše odehrává na Zemi), ale klasická vesmírná fps řežba s dobrými a zlými armádami, výraznou grupou padouchů a správným space navy feelingem. Líbí se mi, že každý padouch má svou space ship a že si tvůrci dávaj na campani citelně záležet. Toto by mohla být zase luxusní sci-fi FPS (možná nejlepší od dob legendární killzone 3) *14* *14* *14*
    • TheGGG
      BTW: hlavní padouch kterého hraje Kit se jmenuje Rear Admiral Salen Kotch. Ve hře budou další 4 příběhový padouši, kteří jsou v čele SetDefu. Za zmínku stojí Bradley Fillion, kterého hraje a dabuje Conor McGregor. To dává tušit že si na příběhu dávají více záležet a skutečně by tu mohl bejt ten feeling boje poslední lodi proti obrovské přesile...
  • Zdá s mi to, anebo mají ti vojáci na sklech hlavy anime postav ?
    • Fordzy
      To je nová forma metahumoru, díky kterému chce Overlord Poláček zvýšit čtenost článků a dostat Games na úroveň eurokonkurence. Příště až bude recenze na nějakou anime hru, tak postavy budou mít pro změnu ksicht Daniela Vávry. Dej tomu čas a zvykneš si.
    • TheGGG
      asi snaha autora článku být vtipný....
  • Shenkster
    CoD a hororový pasáže ? Dobrý zase :)
    • frantisek_nejezchleba
      měl jsem hororový sen. Byl jsem fanoušek novodobého CoD.
  • Veskoslav
    Jako po pravdě mě to zaujalo. Ale kupovat to v plné pálce, to se mi fakt nechce. Ale takovou solidní 10 hodinovou kampaň, to bych si dal hned a rád:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit