Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    "Sakra chtělo by to nový pokračování. A co to udělat nějak jinak? Jak jinak? Nějak světově aby jsme oslovili co nejvíc lidí. Už to mám uděláme z toho onlinovku!!"
  • Pethulla
    Pěkný článek. Takové fajné připomenutí ke kterému bych měl jen osobní připomínku ohledně čtyřky, která po nainstalování nějakého toho velkého modu (Real Fleet Boat nebo Trigger Maru) a kampaně (Run Silent Run Deep) na místě nepřešlapovala. Jinak souhlas.

    A co se týče SHO, tak při oznámení jsem si říkal, že to bude hrozná kokotina. Po tomhle infu se teda můj názor poněkud změnil, možná to i vyzkouším (ale stejně si myslím, že to je blbina a ne SH) .
  • kickasl
    silent huntera jsem nikdy nehral, ale pokud bych to chtel zkusit tak dam urcite sanci nejakemu starsimu dilu(3/4).. f2p system v WoT mi teda dobry neprisel, mensi controla, ani vetsi zamereni na casual hrace se mi taky nelibi (ac je to pochopitelne)
    EDIT: ktery dil byste doporucili?
    • Rozhodně SH3 s modifikaci Grey Wolves
  • zajímavý by bylo kdyby udělali moderní ponorky
    • Moderni ponorky samozrejme existujou, ale priprav se na HC simulaci ... http://games.gamepressure.com/game_info.asp?ID=953 - zadny odpalovani torped z periskopu, musis se naucit pouzivat vsemozny predevsim pasivni vybaveni ponorky, brat v potaz slepy uhly, to ze pokud mas venku sonar na kabelu, tak ze nemuzes manevrovat ...
      • hustý, díky za tip a beru zpět že podobnou hru nikdo neudělal
        • Doporučil bych ještě lepší pokračování Dangerous Waters, kde je navíc ještě třída Kilo a další mňamky *4*
          http://games.tiscali.cz/recenze/dangerous-waters-49605
    • Myslis jadrove/atomove ponorky? Tak to by bola stranda teda ... *11*
      • minimálně by to bylo originální protože podobnou hru ještě nikdo neudělal, ošahat si všechny technologie co mají moderní ponorky a co to všechno umí, navíc by přibyl další rozměr a to souboje pod hladinou a netvrďte mi že Hon na Ponorku nebyl napínavý film/kniha! *1*
        • To se mýlíš, že neudělali, před pár lety tu byl Sub Command, který byl celkem slušný co se týše simulace. Grafika byla trošičku horší, ale dalo se to, jinak na to byla pekelně těžké :D
          • Sorry sem necetl dal a hned raágoval :D X mě předběhl. Tak ještě přidám starší dělal Janes 688(I) Hunter/Killer a pak ještě Dangerous Waters, což je rozšířený a upravený Sub Command
  • opravdu zatim jen betaverze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit