Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chteji za to 30 EUR, to mi prijde trosku prehnany coz
  • Tesiime (s brachom) :)
    Old School *5*
  • Další strategie, která se objeví rovněž i na konzolích. Jen tak dále. Těším se. *3*
  • Podle obrázku koukám že strýc Pagáč posiloval.
  • REMASTER ne REMAKE!, nehlede na to, že sám autor píše v článku REMASTER, ale do titulku uvede REMAKE. To je, jako mít inzerát na prodej KOLA, ale prodávat MOTORKU.
    • ravux
      Nebud na Alese tak prisny. Bude z tebe Smutny.
      • Tohle jsem taky jednou napsal a hned to cenzuroval :D Počkej až si to přečte... ten ti dá.
  • Využil jsem akce, kdy rozdávali původního Constructora, ale už jsem se do toho nějak nemohl dostat. To ovládání už je na dnešní dobu hodně nepohodlné, ale nejvíc mi vadila absence automatizace čehokoliv, zejména pokud nájemník zemře stářím, tak si toho musím všimnout a ručně tam někoho poslat a to ještě dřív než se tam uhnízíd švábi. Případně centrální kontrola nad tím, jak jsou jednotlivé domy nastaveny (peníze/pracovníci/nájemníci). Proklikávat x domů a zkumat, který je jak nastaven a měnit to u každého... zkrátka jakmile to člověk hrál delší dobu a měl víc parcel, tak na tom ovládání je zub času hodně patrný. Dnes bych to viděl na nějaké zaškrtávací políčko, kde bych vybral, zda po úmrtí nájeníka automaticky doplnit stejným, pokud by to nešlo, tak nějaký pop-up případně někde jinde sypat do logu + zvýraznit na mapě. atd. Pokud je v remasteru výrazně lepší ovládání než v tom původním co vypustili na gogu, tak by to bylo fajn. Mohl by to někdo potvrdit nebo vyvrátit? V článek je jen promo na demo a jinak nulová informační hodnota.
    • Blue.Shark
      Já bych tipnul, že díky podpoře modů, jestli bude opravdu plnohodnotná, by mohla přibýt spousta vylepšení :)
    • Stáhni demo a snad to zjistíš :p

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit