Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky

    od PC komunity, ktera by nejradsi vsechno kupovala za 5 babek ve vyprodeji, me takove chovani vubec neprekvapuje

    • Konzolista koupí krabicovku dohraje a za týden, dva s ní běží do bazaru kde po ní sáhne někdo jiný. Ve světle tohoto faktu příšlo zlevnění na Steamu ještě pozdě.😎

    • Jack1947

      CHápeš že to je úplně JEDNO že to jsou pc hráči, konzolisti by ale reviewing bomber dělat těžko mohli😛

  • Jack1947

    To jsou blbci tohleto, kriplové to nemají předobjednávat.

  • Nechápu proč jsou všichni proti předobjednávkám. Když je nechcete tak to nekupujte a počkejte si, ale ten co si hru stejně koupí v den vydání, protože se mu prostě líbí nebo je to dobrá hra (ano i dobré hry vychází), tak si hru může stáhnout aspoň dva dny dopředu. A kdo bude určovat, která hra má mít předobjednávku a která ne? Někteří by se přesto měli přenést.

    Co se týče user reviews, jediná výhoda je, že dokáží informovat o aktuálním dění, ať už v jakým je hra stavu nebo i jak se chová firma k zákazníkům. Zatímco na internetu vyjde recenze a pak se o hře už nenapíše, na steamu nebo i jinde jsou pak aktuální informace. Mě by třeba zajímaly i články o vývojářích, ne jak se vyvíjí hra nebo tak, ale přímo o firmě. Jinak stěžovat si na slevu mi ale přijde už moc.

    • triptich

      v ideálnom svete áno, user reviews fungujú ako píšeš. v dnešnom svete steam hlupákov bohužiaľ nie. netvrdím, že sa nenájdu hodnotné recenzie, ale veľká časť je podpriemerná, až odpad s nulovou informačnou hodnotou. aj preto platí, že kupovať na základe hodnotení užívateľov na steame sa neoplatí (myslené ak sa jedná o jediný zdroj informácií. ako doplnok k iných môže byť, ale treba tie hodnotenia aj čítať)

  • lito

    Nepochopitelné. Bych banoval za tenhle bombarding. 

  • No.. ti co chtějí mít hru hned a okamžitě, ti většinou prachy neřeší a znám takové, fakt to neřeší. A ti budou pořád, já nedávno chtěl Monster Huntera, na Steamu byl za nějakých 1500 cca v den vydání, ale o měsíc později byla hlášena krabicovka za cca 1050Kč.. nevěřícně jsem na to koukal, googlil a zjišťoval a fakt.. no co dodat, kdybych to tak moc chtěl, tak si to koupím v den vydání, takto jsem si prostě počkal.. mimojiné jsem to pak stejně sehnal za nižší cenu odjinud, ale to není podstatné. Beru to už jako takovou exkluzivitu, mít to v den vydání, raději si fakt počkám, stejně na to mám minimum času, takže nějaký odklad ničemu nevadí a penězmi aktuálně neoplývám, ještěže těch opravdu zajímavých her vychází tak málo, na nového Tombíka taky dojde časem, v nějaké větší slevě, ale po letech hraní už vím, že mi fakt nic neuteče, snad pokud se nejedná o onlineovku, tam je to trochu o něčem jiném, ale těm už se spíš vyhýbám.. toho ztraceného času v nich.. :)

  • Možná by se hodilo doplnit informaci, že takto výrazná sleva přišla ještě před tím, než byl dodán obsah Seasson passu.

    Takže jste si koupili nějaký obsah a ještě než vám ho dodají (snad i se zpožděním proti původnímu plánu), tak ho výrazně zlevní...

  • KamilZm

    Ještě že FIFA 19 není na Steamu, jinak by to asi schytala také. 😁 

    Právě má slevu 33%, viz https://i.imgur.com/XHWboYo.png

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit