Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No poslední totalwary Warhammer jsem skoro nehrál, to fantasy mě odpuzuje .. To stejný u mých kamošů koupili si je a litují peněz za ty edice specielni.. Baví mě pouze historický díly to fantasy mě přijde fakt přitažený za vlasy, kouzla všude , nerealny prvky.. Ta hra od zakladu počítá s historíí zkrátka a takto je to správně.
    • Blue.Shark
      Historie i fantasy, obě zasazení mají své kouzlo. Fantasy jde ve strategických možnostech trochu dál, protože není omezeno historickými fakty a může počítat právě s plošnými kouzly nebo s obřími jednotkami. Jestli neholduješ fantasy, to je druhá věc.
    • Hlavne vsechno drzet v zajetych kolejich, kdyz uz to tu bylo x-krat, ze. Nekdy je preci zmena dobra a hlavne jsem videl spoustu lidi, kteri normalne Total Wary nehraji, ale Warhammer jim sedl. CA takhle akorat nabidla neco jineho nejen pro pravidelne hrace TW a nabidne to znovu v Three Kingdoms.
  • maros.goc
    Total War: The Yugoslav Wars
    Total War: The Great War
    Total War: The Third Reich
    Total War: Rise of Genghis Khan
    Total War: The Migration Period

    stačí si len vybrať :)
  • serie total war hlavně potřebuje nebýt zahalené hordou chyb, nedodělků a předražených dlc pak řešit kde to bude hlavo skopová
  • Jojo. Malaz by se mi taky líbil. Přijde mi to jako ideální setting, kdy existuje spousta různých frakcí s různými motivacemi, velká různorodost jednotek doplněná řadou hrdinů.
    Ta myšlenka mě napadla zhruba uprostřed druhé knihy. Ale chtělo by to, aby to bylo ještě trochu střihlé grand strategiema od Paradoxu, to by bylo žůžo, taková ultimátní hra na stovky hodin.
  • Já to říkám furt, že by měli udělar Warhammer 40,000 :) to by byla peck
    • skaven
      absolutne nie, teda nie v koncepte Total war
      • XorxoxTalarius
        Proc ne? Mapa galaxie by do toho sedela a jak by fungoval boj uz bylo videt v modu Great War pro Empires.
        • skaven
          nevadila by mi tak ani mapa (nejaky ten hranicny sektor, kde by mohli byt tau+orkovia,eldari, chaos atd a na sposob beastmenov by prisli tyranidi), ale skor bitky 20 na 20 a WH40K
          • XorxoxTalarius
            Tak to by se dalo udelat tak ze by jsi zvetsil pool (rekneme na 40 jednotek) a upravil cenu za upkeep, takze by jsi pak jako imperium nemohl mit same space marinaky (navic by jsi mel limit na pocet pouzitelnych jendotek).
  • Ještě menší offtopic, omlouvám se Vaškovi. Pro sichr napíšu PERUN! :) Autoři Mount & Blade: Bannerlord teď hodně zveřejňují informace. Poslední příspěvek je o zbraních.

    https://www.taleworlds.com/en/Games/Bannerlord/Blog/56

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit