Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://i.imgur.com/RtDRZWh.png :D
  • Jack1947
    Ty 2mise asi nebudou součástí kampaně co ? takže rejžovat dokud se dá *5*
    • Však tam máš i mikrotransakce...
      • Jack1947
        Do těch tě ale nikdo nenutí *7*
  • Za prachy včetně DLC....
    http://plati.com/cat/deus-ex-mankind-divided/23827 zlaté stránky. Nové hry tam jsou za prd a funguje to ok.
    • Sr_Lobo
      16,4$ ...tak to tomu se mi moc nechce verit
      • Je to tak. lidé u já tam kupuji. Jen pak musíš přes jeden program obejít region lock a je to ok :) GamePyro-OKS. problém je, že když vrací prachy tak chtějí doložit že jsi z Ruska.

        To ale nevadí. Většinou se tohle neděje a když ano tak to nevadí. Hry tam stojí prd jak vidíš.

        Platit lze různě. Kreditu nemusíš posílat. Region lock obejdes před zapnutím hry, pak to steam neřešení. Snadné a funkční. Lepší jak to kupovat ta 60 eur
        • Ty voe, to si rovnou stáhni warez a máš to na stejno. Platit nějakým podvodníkům za klíče koupený na kradenou kartu. A navíc porušení podmínek Steamu, takže ban účtu není problém. To bych si teda nelajznul.
          • *6*

            Kdepak. BAN nemáš a nikdy jsme neměl ani přátelé co to mají. Kdybych nevěděl a nevěřil, že to Steam nechá, tak to nekupují a jedu warez. A není to na kradenou kartu....

            Ty obchody co to přeprodávají fungují jinak. Něco si o tom zjisti. Zdar....

            A VPN steam nebude řešit. Tedy za zlomen ceny máš origu hru a hotovo. Musíš umět nakupovat. To je celé.
            • jestli chceš dávat kreditku rusakům, klidně. Ted je to třeba v pohodě, ale zítra se můžou rozhodnout databázi prodat a pak se budeš divit. Jedině mít speciál kreditku na tyhle platby a odblokovat zablokovat po každém nákupu.
            • C.r.a.b
              ooo jeee, jakmile se Valve rozhodne, ze to bude resit, tak mas smulu a nepomuze ti nijak to, ze to x let neresili.

              sorry, ale toto je podle mne opravdu rizikovejsi, nez stazena verze. A ono pockat na slevu, pokud na novinku clovek nema, tak to mi prijde preci jen chytrejsi.
        • Sr_Lobo
          Tak tohle asi nebude nic pro me hele, ale diky za tip kazdopadne.
    • Není to vůbec špatný, ale nejde tam platit přes skrill tak na to dlabu abych tam postoval mojí kreditku :)
  • MickeyMutant
    Variace „Augment Your Pre-Order“ se vrací v jiném kabátku. A budou to zkoušet pořád dokola, protože se bohužel asi najde dost blbců, aby se jim to vyplatilo.
  • Meow
    Hru už mám koupenou a moc se těším, ale ten season pass je jeden velkej vtip. Tak 10 euro bych za něj dal.
  • 4x Praxis Kits to nechci ani zadarmo a zbraně navíc a všecno kolem, to považuju v podstatě za placený cheat nerad si zlehčuju hru, na season passy od jisté doby kašlu je to líčka na peníze pokud se mi příběhové DLC líbí tak ho koupím a hotovo, když to bude hodnotný datadisk jako to dělá CDprojekt tak není co řešit *4*
    • lol
  • Lukyz
    Na hru se těším, už mám pre-load, ale season pass je všeobecně blbej nápad viz např. Fallout 4, Arkham Knight a pokud u DE neoznámí něco jako byl Missing Link, tak za DLC natož mikrotransakce žádný další moje peníze neuvidí.

    Pokud nebudu brát v potaz peníze, tak nechápu co je za módu, dávat jako bonusy věci jako lepší equip nebo v tomhle případě dokonce EXPy (Praxis kits) *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit