Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a co třeba dynamický eventy jako dopravní zácpy, nehody a opravy silnic? Nebo přeloženej kamion, kterej sice můžeš zkusit dopravit, ale jakmile tě zváží policie nebo prolustrují celníci, máš problém. Jo, to by byla paráda! A i změna počasí tady nemá na gameplay velkej vliv, což je škoda. Silnej vítr je v reálu pro kamioňáky velkej problém, v ETS ne. Nebo technikcký problémy jako upečený brzdy, defekt pneumatiky,... Tempo implementace novinek je u SCS pppppoooooommmmmaaaallllýýýý :-(
  • Jo, ty nájezdy jsou opruz. Jinak chodci v ETS2 jsou (ikdyž jen někde). Ta celní správa by nebyla špatná, pokuty za ilegály. *1*
  • MikeR
    Přesně, tyhle drobnosti dělaly 18WoS živější, člověk z toho měl takovej uvěřitelnější pocit, že sedí v trucku, i když grafika byla primitivní, fyzika veškerá žádná a AI na pěst. Přestože SCS udělali za těch pár let obrovskej skok na všech těhlech polích, přestože ETS2 je úžasná hra v mnoha ohledech, tak nějak se do toho nakonec nezažereš jako před lety do PttM nebo Haulina. Doufám, že právě takový ty věci jako vysílačka přijdou zpátky, jestli ne v initial release, tak aspoň časem. O tom, že by se měly vrátit policejní vozy se už něco naznačovalo, takže snad to jde dobrým směrem.
  • Paráda, na to se těším. ETS mám jako odpočinkovku, pár zakázek tak 2x do měsíce a stále se u toho bavím. Kvalitní simulátor kamionového zaměstnání. Jen přijde, že barevná hloubka na posledních 6-ti screenech umístěných tady na games, nějak... "zkýčovatěla" nebo jak to říct. Najednou to připomíná spíš GTA (no možná skoro fantasy) než simulaci trucků... Snad je to jen chyba těchto pár screenů.
  • Mě právě u euro truck simulátoru chybí ta vysílačka co je v 18 Wheels :D .. otázky na traffic a na počasí. To byl dobrej doplněk
  • Co víc? Však to i zmiňuju. Vylepšit fyziku vozidel, chování AI dopravy a graficky to taky už není žádnej majstrštyk. No a taky nějakej ten ambientní život, kterej není ale úplně random, by nebyl špatnej - chodci, zvěř (i srážka se zvěří) + náhodný události. A co třeba nahodilý šťáry policejní hlídky nebo "celní správy"? U ETS 2 taky dost vadí repetitivní prvky, jako třeba exity u dálnic... Je toho prostě fůra.
  • Vypadá to slušně. Amíci si konečně zajezdí se svejma vehiklama. A ta úvodní muzika je super!
  • To bude stejné jako u ETSky. Každý nový skin jako samostané DLC. plus asi i maúy jednotlivých států.
  • Pethulla
    No vidíš. A já zase slyšel, že ačkoliv hra bude při vydání obsahovat jen jeden stát, dalších pár by ji mělo následovat formou bezplatného DLC. Takže jsme ve stavu "jedna paní povídala..." a na to, jak to ve skutečnosti bude, si budem muset počkat až do vydání.
  • Co tam chcete víc, střílet po drogových dealerech?
  • No tak nevím nevím... Není to už několikrát nastavovaná kaše? Aby to ještě někomu chutnalo. Nevidím SCS do kuchyně, ale na první (i druhý) pohled je to zase ETS 2 v jiným prostředí. Graficky je to ETS v bledě modrým a aspoň z videa není vidět žádnej wow efekt. AI doprava je poměrně hloupoučká a fyzika nula nula nic. Jasně, budou tam nový mašiny a bude to v zemi truckerům zaslíbené, ale není to trochu málo?
  • Jeste by bylo dobre napsat ze v comunity HUBu na steamu se odhalilo ze uz jsou v ALFE schovane DLC, takze to bude asi hodne velke ryzovani penez, jestli je to tedy pravda.
    a kdyz jste ti novinari tak by jste to mohly zkusit overit *1* *1*
  • BangMeInBangladesh
    Tak na to se tesim, vzpominam jak jsem jeste na skole hraval 18 Wheels of steel hry.
  • A potom by mohli začít pracovat na Australian Truck Simulator. Jezdit s roadtrainem by se mi líbilo.
  • Mart9
    Taky jsem myslel, že už je to dávno venku. Dokonce několik měsíců.
  • Aha .. a já už myslel, že už to vyšlo když jsem to viděl na Steamu. Takže to byla předobjednávka :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit