Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Battlefront kromě vizuální stránky nemá nic, co by mě přinutilo jej hrát. Marně čekám na pokračování něceho jako Jedi Outcast, Jedi Academy.

    Nejnovější SW film je naprostý odpad a poslední rána pro zbytky původního Universa. Je to směs nelogicky propojených špatně zahraných scén s nevýraznými postavami a slabými herci.

    Pro mě osobně končí Star Wars a vždy bude končit šestou epizodou. Walt Disney degradoval Star Wars na obyčejnou popcornovou slátaninu s nulovou přidanou hodnotou.
    • SalemCZ
      Jako v tom souhlasím že třeba to u Snoka bylo divný (bylo to v traileru), Luke divný, Kylo divný atd.
      • Celý to bylo velmi divný a velmi špatný, Abrams ještě držel úroveň těsně na hranici braku a koukatelnosti, to co přišlo teď už je katastrofa.
        • Možná že tenhle režisér chtěl potrollit Abramse, tak mu toho jeho směšnýho Snoka zrušil takhle trapně. Snoke byl celkově trapná postava a celej ten první řád je vykradačka Impéria. Režisér osmičky se fakt snažil, ale z těch Abramsovejch s*a*ek na kterejch musel stavět toho prostě víc nedostane.
          • Snoke přece nemůže být trapná postava, když dostal cca 5 min prostoru VII, trapnou postavu z toho udělala osmička.
    • To je takový Marvel- Star Wars film.

      4/10...

      Disney zmrvilo SW tím, že dali licenci EA a tím, že začli dělat další trilogii.

      RIP SW... Nejhorší doba pro fanoušky SW v historii toho univerza..
      • Magister_Peditum
        S tím, že to je spíš Marvel než SW bych mohl souhlasit. Jediné co se mi líbilo byly scény s Lukem a ten souboj s tou Snokovou ochrankou, to mi připomnělo, jak by mohl být super film podle KotOR...
        • nebo klidně i dle SWTOR, ano i SWTOR by bylo lepší než tohle. Mě by stačil Malgus a byl bych spokojený
      • Souhlasím a ta čtyřka je to jen s odřenýma ušima, díky stále slušné vizuální stránce filmu a tak trochu z nostalgie. Ale upřimně byl bych raději, kdybych nejnovější film vůbec neviděl, naštěstí u těchto typů Marvel filmů to většinou zapomínám velmi rychle. Kromě stupidních a nelogických scén mě na filmu v podstatě nic nezaujalo.

        Stydím se za sebe, že jsem nedokázal odejít z kina po první čtvrt hodině a film dokoukal až do konce.
        • já se spíše divím, že jsem šel na další díl do kina, nedávno jsem koukal na sedmičku právě na Prima Cool jako kulisu a musel jsem to vypnout, tohle časem ztratí kvalitu ještě více. Je mi z toho docela smutno, na druhou stranu, teď v tomhle světle se více bude glorifikovat Pomsta Sithů, což je poměrně fajn fajn,

          Anakin ve trojce -extrémně těžká postava na zahráti a myslím si, že v trojce to opravdu nebylo tak zle zahrané, třeba prostřih jak Anakin brečí je skvěle zahraný, představitel dostal ocenění nejhorší výkon roku. Naopak Rey- naprosto plochá postava bez osobnosti je naprosto tragicky zahraná a Malinu by zasloužila už podruhé a nic.

          Trošku nechápu a je mi smutno z nové trilogie a je mi smutno z kritiků...
          • TheGGG
            rey je progresivní feministická mary sue, tak té malinu nikdy dát nemohou...
          • Tak Abramsovy filmy stárnou hodně rychle, sedmička byla vizuálně a trikově skvělá, obsahově to byla stejná s*a*ka jako jeho star trek. Osmička je o několik tříd lepší, ale těch nelogičností a kravin tam bylo na muj vkus taky docela dost, ale jinak hodnotim celkem pozitivně, hlavně ten zvrat na konci s tim Lukem jak dělal tu holo projekci na dálku, to by nedal ani Palpatine. :-) Ale čekal jsem trochu víc. Ty nový postavy jsou tak otravný že si ani nepamatuju jejich jména, tam se mi líbí asi Rey jako jediná, aspoň si pamatuju jak se jmenuje a má občas dobrý hlášky. Ten černoch je trapnej, tam kašpar pilot taky, ta asiatka WTF?? Možná je z novejch postav nejlepší BB-8. *1*
            • Bohužel devítku dělá zase Abrams, takže tady neni žádná naděje.
          • Přesně s tím Anakinem a Rey, pamatuji si jak jsme po premiéře Epizody III z Anakina vyloženě umírali, všude lepili jeho plakáty, prostě i teď musím říct že je perfektně zahranej, scéna s hořícím Anakinem a Obi-Wanem si dovolím říct že je jedna z nejlepších scén ve filmu vůbec!
            Zatímco u Epizody VII mi bylo fakt trapně z těch vtipům, Daisy Ridley ani nemusí nic říkat, jen se podívá a přehrává neskutečným způsobem, už i na fotkách mi přijde že přehrává + Rey je největší Mary Sue postava vůbec. Děs.
            • dodám, že Haydenovi kritici zničili kariéru, natož Daisy je teď symbol feminismu a má zářnou kariéru před sebou. Jo, jinak feminismus u Disney SW je na přes držku. Svět se vprdel obrací.
            • ona Mary Sue překonala, to už je za hranou Mary Sue. Myslím, že tu máme nový terminus technicus a to Mary Rey Sue....
          • Jack1947
            To sivem že to na Coolu bylo taky blbě předabované *1*

            Ještě že nejsem fanoušek, ( jn viděl jsem to až celé na Coolu) takže vaši bolest a vztek plně chápu.
            • spíš mě štve, že lezeš do diskuze, i když nemáš k tématu co napsat a takhle zbytečně natahuješ vlákno lidí, kteří to viděli...
  • Magister_Peditum
    No, zatím mi připadá, že paradoxně nejlepší nový film o SW je Rogue One, ačkoliv jde jen o Spin off. A i on má vady na kráse.
    • Vzhledem k tomu, že sedmička je naprostej odpad a osmička musí na ten slepenec nesmyslů zremixovaný epizody IV navazovat, je Rogue One nesrovnatelně lepší, ale s vadama na kráse rozhodně souhlasim.

      Novou trilogii jsem odepsal už někde v polovině sledování Force Awakens, takže jsem spíš zvědavej na další spin-offy a novou Johnsonovo trilogii. Je to ale škoda. Gleeson, Isaac a Boyega jsou výborný herci a v sedmý epizodě měli dokonce Uwaise s Ruhianem, ale místo toho, aby je nechali udělat nejlepší lightsaber duel všech dob, je nechali sežrat CGI chobotnicí. Od Disney jsem moc nečekal, ale rozhodně jsem si nemyslel, že by z toho mohli udělat takovou sr...
      • vždyť i Looper je fakt strašnej průměr. Tenhle člověk pod záštitou Disney nic pořádného neudělá, to chce kurvaaaaaaa osobnost, která bude mít takový věhlas, že Disney mu do toho nebude kecat. Mě napadá jediné jméno současnosti, které má takový status, že by mu do toho Disney nekecalo a to Nolan. Líbila by se mi dvojka Nolan+Lucas. Já vím, jen sen...
        • TheGGG
          Nolan a bude to tříhodinovej borefest kde se bude dumat nad podstatou bytí....
        • Looper je nízkorozpočtovej film, ale souhlasim, jsem jen zvědavej a můžou mě jedině překvapit. Já bych rád viděl SW od Kosinskiho. Nolan asi není moc reálnej, ale určitě reálnější než Gilliam, kterýho bych si vysnil já.
          • Brazil je boží, naprosto ten film miluju, ale nemá takové jméno, s ním by Disney asi taky vyjebali.
  • vypadá to dobře...ale ta hra je stejne na pikaču
    • nutno dodat ze SP je super
      • michaliuz18
        né není
  • Gamblefront II. Jdete se bodnout, puvodni Battlefront 2 nastesti porad zije. PHUCK EA!
  • teď nevím, jestli je horší hra nebo film? Asi film, Star Wars jsem měl vždy spojený se samurajskými filmy, kde prostě člověk dostane parádně natočený boj na meče. Tohle je film bez nějakého souboje. Jinak je to typická stupidita současné tvorby.
    • Tak pokud jako SW bereš směšný epizody I - III, tak pak o SW soubojích nic nevíš. To co tam nacvičovali sice vypadá efektně ale nedává to žádnej smysl a je to směšný. SIce byla epizoda 7 brak, ale souboje tam byly realistický, žádná ninja samurajský lítací divnolidi. Ty asijský magorárny uplně nesnášim.
      • "Tak pokud jako SW bereš směšný epizody I - III, tak pak o SW soubojích nic nevíš. To co tam nacvičovali sice vypadá efektně ale nedává to žádnej smysl a je to směšný. SIce byla epizoda 7 brak, ale souboje tam byly realistický, žádná ninja samurajský lítací divnolidi. Ty asijský magorárny uplně nesnášim."

        Tohle musím hodit nahoru. Asi nejdebilnější příspěvek co jsem tu za poslední dobou viděl, teď budeme ve Star Wars hledat realismus při soubojích.

        Idiote stoji proti sobě Jedi vs. Sith. Smyšlené postavy, které umí hýbat s věcmi, umí posílat blesky z rukou, takže očekávám, že souboje meč vs. meč budou tak rychle, že by to smrtelník ani nedokázal sledovat. Pokud chceš nudný realismus, jdi si zahrát betu Warhorse, tohle je sci-fi, které se odehrává v minulosti.
      • jasně trolle, souboje s hvězdnými meči v daleké galaxii nedávájí vůbec smysl. TVL trololo, je to sci-fi trololo.
    • https://youtu.be/sq51w34Hg9I
      Úplně dokonalá choreografie no...
    • Magister_Peditum
      Sice to není světelný meč vs. světelný meč, ale jeden celkem parádní souboj ve filmu je. Taky je to jeden z těch malá světlejších částí filmu.
    • SalemCZ
      Nějak teda nevím co to tu meleš, je tady víc soubojů s meči než ve 4 a 5 dohromady.
      • přečti si co píší...
  • Už je to trapné, vždyť to nikdo nehraje, slibovali kampaň která je dlouhá asi jako odpoledne. Multiplayer je nuda, samé bedny všude. Škoda peněz
  • Ta Singleplayer část je hrozná. Recyklování modelů z MP části. Nudný a předvídatelný příběh. A naprosto trgická náplň misí: Dojdi "tunelem"na bod A...Braň bod A jednu minutu. Jdi na bod B a tam bran bod B další minutu...mise ukončena. Zlaté Call of duty. AI protivníků je vyloženě rozbité.

    Jediné co to DLC obhajuje je to že je zdarma a že něco přidává do MP...ale i tam je to doat chabé.
  • Pamatuje si někdo kombinatoriku? Já bych totiž rád věděl kolik pak v budoucnu budu muset koupit lootboxů abych si to dlc zdarma mohl naplno užít.
  • Jack1947
    Radši kdyby vyšlo Last jedi ale hra - a he to se nikdy nestane *7*
    • to by byla fakt skvělá hra - prvně se podívej na film, pak piš, že by o něm mohla být hra, protože nudnější hru by člověk fakt pohledal dle stupidního scénáře Last Jedi...
      • Jack1947
        Podívám tak nejdřív za půlroku, horší než SW VII to snad nebude *4*
        • SalemCZ
          Neni a ten film si zaslouží aby si šel na něj do kina.
          • Jack1947
            Zas takovej fanoušek nejsem abych byl hned na premiéře *4*
          • ten film si zaslouží sledovat s x reklama na TV Nova, protože nic jiného si ten film nezaslouží...
  • Hra je super a nakonec ani ten lootbox system tolik nevadí, ano dalo by se to to vyřešit lepe, ale...

    Nadruhou stranu Vše jde kraftiti a kraftovací material je jistej z každe bedny + k němu jako bonus muže padnout i něco lepšího a ušetřit cloveku kraftení.

    Ano to ze je cena beden dost vysoká a tak je hra casove dost naročná tak nadruhou stranu nevolali po 1 díle všichni že je progres moc rychlej? A ted by zas chteli všichni všechno hned a zadarmo. Místo aby lidi byli radi že na otevření všeho musej nahrát desítky/stovky hodin jako za starejch času tak pindaj že chtěj mít za 10 hodin top eq a za měsíc htu nebude nikdo hrat.
    • Jack1947
      No jasně před 20 lety byli ještě lutboxy a endless grind v onlinovkách nebo sop hrách denní chleba, sakra lidi dostanou hru a aby si vůbec mohli zahrát musí odehrát aspon 40hodin! A oni sai ještě stěžují?? No to je drzost zmetci jedni at si zkusej udělat vlastní hru *16* parchantii!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit