Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja mam z tech prispevku obcas pocit, ze sem chodej zavostaly lidi z vesnice o dvouset obyvatelich. minulej tejden vyhodili betamax video, tata privez z vyletu do praglu z datartu namakanej notas s geforce 610mkou, postahovalo se par her, jede to min. detaily, tak jdu pr#cat konzolisty /rozumej lepsi, chytrejsi a bohatsi lidi z mesta/ na games.cz. mama zatim udela kralika, buuuuu.
  • Corvus
    Zdravím místní komunitu a fanoušky Watch_Dogs. Zrovna jsem se dopátral HW nároků této očekávané pecky a chtěl jsem se zeptat, zda by mi někdo dokázal poradit, zda si můj aktuální PC s touto hrou poradí. Jsem starší ročník a popravdě se v herním železe již dávno nevyznám... Je toho moc, různé typy, verze apod. a skutečně netuším, zda mám či nemám adekvátní sestavu. Děkuji předem za odpověď. Výpis z NVIDIA GeForce Experience praví:

    Intel core i5-3570K 3.40GHz
    Paměť 7,96 GB
    GPU GeForce GTX 760
    Win7 / 64bit

    Děkuji všem za případnou analýzu a odpověď. Jinak se těším velice, dění kolem této hry (a Zaklínače 3) bedlivě sleduji.
    • mam podobny PC, len grafku mam o dve generacie nizsiu (GTX560TI) a myslim,ze mi pobezi bezproblemov pri vypnuti par srandiciek, takze mozes byt v klude *3*
      • Corvus
        Zdravím, děkuji za informaci!
  • Ach jo tak ono to asi nebude podporovat 4K rozlišení. Já tu TV snad nikdy nevybalím *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit