Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proc to ma tak hnusnou grafiku? *7*
  • No sem na to zvědavej. Líbí se mi to možná víc jak PoE, už jen proto, že to jede na D&D a boj je takovej minimalistickej a přehlednější. V PoE jsou to hrozný mikro galeje.
    • Corvus
      Já jsem, stejně jako PoE 2, Pathfindera na kickstarteru zafinancoval. Sběratelskou edici. S každým backer newsletterem je znát, že si na hře dávají neskutečně záležet. Jsem na to opravdu hodně zvědavej. Už se vše blíží do finiše... Nicméně, řekl bych, že pokud ti vadil mikromanagement v PoE, tak tady to lepší nebude. Uvědom si, že tam nemáš zdaleka pouze souboje... Děláš politická rozhodnutí, rozšiřuješ svou zemi, spravuješ výstavbu budeov, jednotek atd. Není to čistokrevné old-school RPG. Spíš bych Pathfindera připrovnal ke SpellForce III / Age of Wonders III.
      • Zní to dobře a vůbec mi to nevadí, protože to, o čem mluvíš, není mikro, ale spíš makro. Mě konkrétně neseděl ten přeplácanej combat v PoE. Kdyby to bylo tahový, tak neřeknu, ale ono to působí jak moba na steroidech, akorát s tím rozdílem, že do toho ještě spamuju pauzu. Doufám, že v PoE2 bude chytřejší AI, víc friendly ovládání a přehlednost. Hlavně svižnější boj.
        • PoE jsem sice ještě nehrál, ale přijde mi, že stejný souboják byl v Baldurech a am to bylo super.
          • Stejný byl akorát v tom, že to byl realtime s pauzou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit