Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Série ano první díl nikoliv
  • Indiáni taky nemají zrovna kulatý oči :D :D :D :D
  • Jazz
    Na šikmovočáky není nikdo zvědavej.
  • Stejně měli udělat samurajské Japonsko! Ale i tak jsem zvědavej a rozhodně to nezatracuju ;-)
  • No dobře no, ale to je jedna hra (famozní mimochodem), ale co taková série Fable, to byl celkem propadák.
  • hra vypadá celkově dobře s odkazem na recenzi oné soukromé prezentace hry a co si budeme nalhávat hra potřebuje novou krev.. osobně se s přibývajícími informacemi těším víc a víc na gameplay video, kde bude možné udělat si obrázek o umístění děje o kritizovaném kostýmu pohybu v lese..
  • že by milenecká hádka?
  • Já už myslel, že si nakaženej tím atiamerikanismem, kterej tu dnes všude je a de na člověka zprava zleva. a ty si jen naštvanej, že americký studia dělají hry, kde je amerika zůčastněná. To ale ne,ůžeš ani koukat na velkou spoustu filmů, to je blbý...
  • Ale no tak... To přece nedává smysl... Proč bych se týden neukazoval, vždyť bych si jen mohl změnit nick. A hlavně jsem se nikdy neztrapnil..:-D Nebudu sem chodit každý den, chápeš...? Není to zábavné pořád.
  • Veskoslav
    Taky pravda. Ale ani evropská studia se do toho nějak nehrnou....
  • Kdyz ty hry se delaji prevazne v USA, nebo aspon je sponzoruji, tak prece tam nebudou jako ti zli, to da rozum :)
  • Veskoslav
    nName jo pamatuji si. To jak ses ztrapnil a týden se pak neukázal, protože se ukázalo, že meleš blbosti jako Jedásek nebo Jidrřišek:-D
  • Veskoslav
    Proboha to není nenávist k USA. Jenom Těch her, kde jsou ti "hodní" Američané je až příliš mnoho. A všichni okolo jsou zlí a ubližují chudákům Američanům. To s žádným pitomým kapitalismem nemá nic společného. A proboha nepleť to sem, tady se bavíme o hrách ne o systému financování..... *11*
  • Mám problém s tvými příspěvky. Dlouhodobě.
  • A to tě tak strašně sere, že to nemůžeš hrát?
  • Souhlasím v tom, že je to úsměvné, ale když se stane asssinem Ital po tom co mu vyvraždí rodinu, to už je v pořádku. Je to jen nenávist k americe. Proč ?kvůli tomu, že u nás nefunguje kapitalismus a že vzorem pro něj bylo USA. No jo stejná situace jako porevoluční nenávidění rusů a vlastně do dnes
  • Veskoslav
    A ne snad? Už podle toho, co se vypustilo a podle screenů to tak vypadá. Navíc ten Indián se má stát Assasinem po tom, co mu Angličané vymlátí rodinu. Jak úsměvné, když Američané jsou největší vrazi Indiánů:)
  • Vyjadřování? :) stejně ohranej argument jako jestli to bude z americký války a angličaní budou zlí, tak..
  • Veskoslav
    Vyjádřil jsem svůj názor na to, že s původním Assasinem to bude mít společný akorát název....A pokémony by jsi měl podle vyjadřování hrát ty;)
  • Veskoslav
    Jedna společnost je venku. A to, že ty znáš jenom další 2-3 je tvůj problém:-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit