Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul_cz
    Výborný rozhovor a chválím použití titulků u odpovědí. Klidně mohl být delší!
    Arkane je interní studio Bethesdy, takže je snad Zenimax nezařízne jako to (pravděpodobně) udělali s Prey 2 od externistů Human Head.
    • janchor
      Bohužel nemohl, u posledních otázek už za dveřmi stepoval někdo z PR a divoce gestikuloval, že přetahujeme..
      • Paul_cz
        Velká škoda. Rozhovor mezi tebou (extra extra fandou deus ex/bloodlines a fpsrpg obecně) a těmi dvěma chlapíky by mohl trvat hodinu a nenudil by mě.
      • MrSanta
        Já myslel, že pro tyto případy vozíte flašku slivovice a PR komanda preventivně ožíráte *8*
    • Prey 2 se rušit nebude, někdo něco zase slyšel a hned se to roznese, pak začnou všichni brečet jak je Bethesda špatná, přitom chlapíci ve videu si ji chválí.
      • Budou nadávat na svého vydavatele, jasně. Přemýšlej. *11*
        • smejki
          Podle sebe soudím všechny, nebo jak to mám chápat?
          Behesdu si chválili i Obsidiani. Právě pro tu tvůrčí volnost a výtečnou produkci a marketing při vývoji Fallout: New Vegas. Možná by i nebylo od věci zmínit, že na svého jiného vydavatele , Segu, docela plivali, protože jejich impotence jim potopila Alpha Protocol.
          Kde se pořád bere tahle představa, že lidé pějí ódy na své šéfy navzdory svému přesvědčení? neustále a dokola se přesvědčuji o tom, že tento názor zastávají jen lidé, kteří jsou toho sami schopní. Mnohem více se ale v praxi uplatňuje princip "když nemůžeš říct nic hezkého, neříkej nic".
        • Pořád je tu ale spousta ubulených dětiček, co na Bethesdu hážou špínu, přitom před měsícem ji opevovaly, jak je úžasná, že udělala skyrim. I tak, Bethesda vydává parádní RPG, kde takový v týhle době najdeš ? Krom Witchera, kterej je z jinýho soudku nic moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit