Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj :) mám doma Rocksmith 2014 a elektroakustickou kytaru. Ale tu kytaru jako by to "neslyšelo"..všechno je nainstalovaný dobře, jenom to prostě vůbec nevnímá. Nevíte, co s tím? Dá se to použít na elektroakustickou kytaru, když má konektor?? Děkuji
    • Podívej se na stránky Ubisoftu, mají tam kompletní nastavení jak hry, tak PC aby vše šlapalo.
  • pro jakej druh kytary to je?
    • elektrická kytara, basa, ale u basy to podporuje jenom 4 strunné a u kytar 6 ti strunné
  • Klobasor
    Zdarec, v zivote jsem nedrzel kajtru v ruce ale tohle me laka. Ma uplny zacatecnik sanci se neco s tim naucit a uzit si tu hru? Diky
    • Ano, hra je stavěná i pro úplné začátečníky. Dají se zlehčit hmaty i zpomalit rytmus (hodně zpomalit).
  • Zdravím na vanoce jsem dostal rocksmith 2014 vsechno bezi v pohode akorad kdyz pustim jakekoli instruktazni video kde hraje na kytaru tak zvuk prestane stihat a zni to strasne prebustrovane az je to mnohdy dost neprijemne tak prosim o radu jestli nekdo nevi jak to opravit diky
    • Musíš nastavit na reproduktorech 2 kanály 16bitů, 48000Hz Kvalita DVD a na USB vstupu 1 kanál 16bitů, 48000Hz kvalita DVD. Když to nepomůže, tak třeba jako já, jsem musel ztlumit USB vstup až na volume 5 a nastavit zesílení mikrofonu na +10
  • Ahoj a dobrý den, zakoupil jsem si rocksmith 2014, vše funguje tak jak má.
    Akorát při spuštění nějaké lekce, nemá kytara zkreslený zvuk, jak by měla mít, jen jsou slyšet struny jako takové, ale při vrácení se do hlavního menu a drnknutí do strun, je zvuk takový jak má být, kabel funguje dobře, musí se něco někde nastavit v menu? Díky za nějakou odpověď.
  • Super, již hraju a mohu doporučit.

    Už se někomu podařilo dostat tam songy z 1. dílu? mám Ps3 verzi a ze začátku nefungoval ani store.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit