Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EHM, ok.

    To je presne to, UT engine je uz dneska ve vetsine pripadu opravdu tragedie. Taky jsem si rikal ze recenze byla delana na nakym NTB s integrovanou grafikou, ale i vse na max je to na vyloupani oci vydlickou :(

    Ja to dnes koupil nastesti za 13 babek na all key shop na zakl. tehle recenze ale panove.... vy mi davate :D uznavam ze gameplay je pocitove clean, ale po par minutach jstem to vzdal a budu se jeste muset hodne nahecovat abych tomu jeste dal sanci....najit tu skrytou krasu protoze vizualne me to opravdu boli *9*
  • u tebe to vypadá ješte hur. ale rozhodující je hratelnost
  • Velice promyšlený komentář. Ano, nedávno povolili i mapy komunity. V okamžiku, kdy je populace hry na nějakých 10% co před měsícem to to tvoje "džungle bude víc než dost" nezachrání. 2 dobré mapy v okamžiku vydání je prostě málo. Kdyby vydali za dva týdny další tak neřeknu, ale teď, když to už většina lidí odinstalovala, je to jak chodit s křížkem po funuse.
  • Takže je tedy normální když neslyším výstřel, ale zásah do mého ´´vlastního těla´´ ano?
  • Takhle to vypada u me. Recenzent by si mel poridit lepsi masinu, kdyz uz recenzuje...

    http://imgur.com/gallery/e374v
  • Ghost47
    Není to Battlefield nebo COD, aby šlo hrát jen oficiální obsah. Mapy editovat jdou a Steam Workshop to podporuje *3* Džungle bude víc než dost...
  • 67h...lvl 30...chybi jen víc obsahu...inak bomba. Tohle zvas dostane maximum a atmoska nema chybu...hraje v prumeru pres 3000.
  • Všichni tu kritizujete grafiku na základě této galerky. No, hru jsem si koupil už v betě a mám tam nahraných asi 150 hodin. Jak to vypadá ve skutečnosti s tou grafikou co ukazujete nedá srovnávat. Proč si hrajete na recenzenty? Tohle je nastavení na nejmenší možnou úroveň a ještě k tomu pidi rozlišení. Na 1680*1050 high nastavení to vypadá famózně. Neduhy jsou úplně jinde.

    Prvním je ozvučení, v džungli je málo zvuků "přírody", Vietcong z 2002 byl oproti tomuhle úplně jinde. Tady se i v džungli, ve kterým se nestřílí a nic nevybuchuje, neozve ani žádný pták, ani hmyz. Dalším je ozvučení v tunelech, kterých je dost, je prakticky stejné, jako na povrchu, takže máte dojem, že jste za papírovou stěnou. A proč proboha je v tunelech tolik světla? 30 metrový tunel ve kterém není žádné osvětlení a stejně tam vidíte jako ve dne pod stanem ...

    Druhým je absence pořádného pralesa, což byl pro mnoho lidí tahák této hry. Je tu spousta map pro pitomý mód territories jako Hue City, kde je jen nudné město. Jediné dvě mapy, kde je pořádně zalesněná plocha, rýžová pole a tedy to, čeho mělo být v ostatních mapách mnohem víc, jsou Song Be a An Lao Valley. Tyhle dvě mapy jsou naprosto famózní, jenže jsou jen dvě a to rychle omrzí. To se samozřejmě promítlo do počtu online hráčů, takže po necelých dvou měsících od vydání tam je online 2000 lidí, přitom po vydání to bylo kolem 18 - 20K. Džungle, hlavní tahák hry, je tedy v pozadí. Sice je zpracovaná výborně, pokud zalehnete a nehýbete se, jste prakticky neviditelní a nepřátelé často probíhají třeba i jen metr od vás. Hra z toho ale z nějakého důvodu netěží.

    Koupil jsem to když to měli ve slevě za 370 kč, za ty prachy dobrý, ale mohlo to být o mnoho lepší.
  • Vy co tu brečíte nad grafikou, pusťte si PC gameplay na youtube . Tyhle screeny jsou fakt tragedie.
  • Jo, mam 1070 a jedu to na 1440p na max detaily a v poho. Graficky to Witcher 3 neni, ale oproti treba BF1 zadny zasadni rozdily nevidim.
  • Grafika jak btf3 *11*
  • Nehral jsem, hodnotim pouze vizual, ale podle obrazku a filmecku mi to prijde jako nepovedeny mod pro Arma2. Grafika, animace, fyzika proste bida, staroba. Jeste horsi nez Argo od Bohemky a to je uz co rict. *7*
  • Nevypadá! Netvrdím že je to nějakej grafickej orgasmus, ale tohle je snad vše na low a díky malému fontu bych to tipoval i na dost nízké rozlišení. Recenzent hrál asi na toastovači.
  • hra je to dobra :-) ale ta grafika je hnus
  • Zadna poradna dzungle, takze multak zase nema smysl hrat.
  • KrPa
    ten za to fakt nemuze
  • konečne normální príspevek. ješte bych dodal že pokud tam není jen jeden život jako v battlegraundech, nebo prísne restrikce na respawn, tak o realizmu nemuže byt ani reči. skrátka, dve hodky na steamu, refund a nazdar.
    tak bich to videl já.
  • To jo, mě hlavně dostává ten moskytí zvuk, vždycky hledám komára u sebe doma *15*
  • Im so hoarny Joe, 5 dorra Joe bum bum *15* *15*
  • škoda že hra nemá trochu pomalejší tempo jako Squad a spíše má blíže k battlefieldu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit