Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten obrázek toho tracku je dobrý, těžká kopie loga Ikea .. no myslím, že to je na soudeček .)
  • Ani ne. Kolik trva jedna mise v track simulatoru? 30 minut? Proste si v klidu zaparis kdyz mas cas. Kdybys to chtel delat v realu musel bys nechat skolu, zamestnani...
  • Blabol. Muzes delat taxikare misto hrani GTA, nebo hrat airsoft misto Battlefieldu nebo jit k zalozakum, stejna logika, nicmene irelevantni. Ono to totiz neni o tom, co v ty hre delas, ale o tom, kolik v tom travis casu, protoze v dusledku jsou vsechny hry ztrata casu...
  • Solidní blbost . Doprava mapa trasy i města zjednodušené na maximum . Policie nefunguje ( pokuty a poplatky vám strhává hra okamžitě ) . Online mód jen jako fan projekt .
    Budgetovka jako když vyšije a až na rozšíření stejně nedokonalými trasami většinou updaty formou kostýmů pro vaše trucky.
    Stejná kategorie jako Farm Simulátor , snad jen s ještě hloupější náplní . Když jsem přemýšlel o hráčích této " taky hry" všiml jsem si , že ji vlastně hraje i synovec , který bez cheatů v Minecraftu zásadně nehrál . No doufejme že online mód mají adekvátně ošetřený , protože na promenádování před podobně postiženými a honění ega s přepsanými statistikami byl machr odjakživa ..
  • Inquisitor
    Všichni mají málo. Ještě jsem neslyšel aby někdo řekl mám dost a víc nechci :)
  • 4.5 roku po vydání a pořád jen tyhle pidiupdatíky ... co takhle pořádná ekonomika ve hře, správa firmy, zábavné upgrady a vůbec věci okolo ježdění? ofic multiplayer? ATS je jen update mapy a pár vozítek k tomu. mám pocit, že lidi v téhle firmě se flákají.
  • Jack1947
    Tak pak jedině ten pocit nadřazenosti s tou jejich korbou *5*

    Noa aa, když už jsme u toho taky betrestnosti "Je mi líto pánové četníciu ale on se mi o ten tahač rozmašíroval sám a tio hned pětkrát za sebou ( nebo skrz sebe? :D) bueheheahw"
  • dobry prachy? Par kamionaku znam a vsichni se shodnou na tom, ze penez dostavaji zoufale malo
  • Nechybí. Má celkem pravdu. Je rozdíl hrát a hrát... To co dělá v této hře by mohl dělat bez problému v realitě... a ještě by měl dobrý prachy. *3*
    U Battlefieldu, GTA a dalších milion her to říct nemůžeš.
  • Jack1947
    Takhle beru všechny online hry kde máš splnit dailies a nebo grindit *4*
  • To by mohl kazdej, kdo na 500 hodin v jakykoliv hre, takze pointa nejak chybi...
  • bukrr
    Ah. Nečekal jsem klasickou diskuzi pod tímhle článkem. V tom případě byl fakt dobrej.
  • Mart9
    A my ostatní jsme pochopili, že je to vtip.
  • bukrr
    I když bych docela chtěl, aby mne Euro Truck Simulator bavil, tak právě to "hra ze života" mne odrazuje. Pokud mám strávit čas u hry, tak u takový, ve který můžu zažít něco jinýho, neobyčejnýho, nereálnýho. Ve skutečnosti sice truckem nejezdím, ale cestou do práce a z práce se nařídím dost. Každopádně je fajn vidět, že si to někdo užívá a hra jako je ETS má šanci vydělat, obzvlášť když se jedná o české studio. Jen tak dál.
  • Mart9
    Je to dobrá hra na chvilkové vyzkoušení. Stejně jako Football manager se to ale postupně změní v práci, kterou zabíjíš čas a nic z ní nemáš.
  • Fraizer_cz
    Za těch 500 hodin sis mohl udělat řidičák na ten kamión a vydělávat si opravdový prachy. Pravda je, že ta grafika by asi už nebyla ono, co?
  • Já mám tahač vypadající jako Optimus Prime s CAT motorem, to je panečku zvuk a síla... *1*
  • Moje oblíbená hra, na rozdíl od těch ostatních sci-fi nesmyslů to je taková hra ze života.
    Slibuji si od toho, že to bude ještě větší bomba než minulý rok a doufám, že se svým truck of peace budu moc navštívit nové lokality jako například Česko, Polsko, Maďarsko.

    Just a truck bro!
  • ChyrenCZ
    Skvělá hra. Přes 500 hodina a pořád baví. Skvělý relax a grafika na velmi slušné úrovni. Mimochodem těch doplňků je i přes dosud obrovské množství pořád málo. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit