Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    Vve streamu vám něco nechutně píská (občas), jako když někdo přejede
    příborem po talíři... hodně nepříjemné... kolem 32 minuty a dál
    docela dost. Aha, tak jsem to vysledoval. Fakt PAVLE díky. Dělá to ta
    propiska, se kterou kroutíš celý stream a závit ti na ní píská jako
    prase. Pod mikrofonem... fakt dobrej nápad. :-(

  • jack

    Díky moc za opět vtipný a fajn RGP.


    Jen mi připadá, ze vlastní GP, jako by ustupoval do pozadí a stává se z toho hlavně vyprávění o vývoji  hry, kde někde na vzadu běží GP. 


    Rad se dozvím něco ze zákulisí, na druhou stranu bych si také rad zavzpomínal na herní momenty.


    Vzpomínám dle mého na Vás nejlepší RGP The Sims, kde se to povedlo dokonale propojit.

  • 0011

    Taky jí ze všech tří dílů zbožňuju nejvíc, ale ta hra bohužel z dnešního měřítka má herní obsah odpovídající indie hře, myslím kvantitu obsahu ne kvalitu, velikost map atd. Já bych bral spíš remaster s inovovaným obsahem a mechanikami, to co ukázali v D3 z tristramu mi zdaleka nestačilo. Spekulovalo se o čtyřce že prý jestli bude tak má být v duchu jedničky, to by byl splněný sen

  • ucho

    ahoj, dworkine. jednička měla své kouzlo, ne že ne. ve své podstatě byla ale hodně jednoduchá. dvojka byla ve všech ohledech promakanější a pestřejší.

  • MickeyMutant

    Remaster ani není třeba. Asi před rokem jsem si to zahrál modernizované a v lepším rozlišení a je to pořád supr.

  • dworkin

    Parádní hra i po všech těch letech. Kéž by udělali remaster, zahrál bych si ho raději než dvojku.

  • i586

    Klasika. Tahle hra byla svý době pro spoustu lidí drogou. Dvojka dodnes.😀Bral bych 4 díl, ale tentokrát ne udělaný WoW týmem, ale v pořádný grafice lidma z Blizzard North.😎

  • jack

    aaaaah, FRESH MEAT!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit