Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně! :)

    A dejte na Keyzovo doporučení. JA2 v.113 stojí za opětovné rozehrání ještě víc.
  • Paulcz
    Obrovské plus mají autoři hry, kteří po čase uvolnili zdrojový kód hry a to umožnilo větší modifikace hry přímo v enginu, to se jen tak nevidí :)
    • Tim spis ze jsou to Kanadsky cesi (sirtech = Siřický tech. nekde to psali ve score, nebo levelu :-) )
      • Kdepak, Sirotek. Kdysi dobrá firma, pak ale tlustá Linda vydala domrvený Wizardry 8 a s firmou byl ámen.
        • Ahaa. A ja mel vzdycky Wizardry 8 za milion hodin zabavy, nevedel jsem ze to bylo zmrveny.
          • del0
            Domrvený je silný slovo, ale šíleně mě tam štvalo dlouhý čekání na tahy nepřítele a otravnej respawn.
  • We have some inconveniences to dispose of!
  • Nainstalujte si do toho 1.13 (http://ja2v113.pbworks.com/w/page/4218339/FrontPage) a mate nejlepsi tahovku s managementem i RPG prvky soucasnosti! Sniperi, pokrocila teamova taktika, spotteri, radiem navadene bombardovani, prepady, stopovani zranenych souperu, vsechno, proste vsechno!
  • aaah moja prva originalka, este teraz si pametam ako som sa v 99tom v obchode rozhodoval medzi JA2 alebo FF7 a som rad ze som sa rozhodol spravne :) doteraz nezabudnem na Ivanove "I use all the ammunition for weapon"..
  • Keyz
    Hrál někdo disciples sérii? Když je zde řeč o retru. V tom seznamu to nemají, tedy se to jen tak neprosadí. Tam se člověk dokonale vytočil u % na zásah. *15*

    2 s přídavkem je moje oblíbená
    • jeanczarny
      Disciples 2 jsem se něco nahrál...vždycky mne fascinovala ta temná atmosféra a krásná kreslená grafika. Nedávno jsem to pořídil na steam ale rozchodit to na win7 je teda porod.
      • Keyz
        I CZ dabing byl slušný. U videa hlavně. Mám origo a z toho mám radost. Manuál supr atd. Slušná základní verze. Navíc ty konce. Nebylo to zrovna šťastné pro nikoho.

        Proč to bereš na steamu?
        http://www.gog.com/game/disciples_2_gold

        Steam...tam beru to, co není na GOGu. GOG dělá to, aby to šlo stále na nových OS a navíc tím podpoříš dobrou věc. DMR free.
  • Andrejova recenze je bomba :D Dodnes na ni vzpomínám jako na jeden z nej úletů v nejen herní žurnalistice :D To byly časy...
    • BangMeInBangladesh
      Andrej se casto chlubil tim, ze umi psat recenze i na hry, ktere vubec nehral. Odhaduju, ze recenze na JA2 je jednou z nich. Clovek se tam o hre temer nic nedozvedel, ale sranda to byla.

      Pro me osobne a jsem velky Andrejuv fanda, jsou jeho nejlepsi recenze na hry RED HELL a ZEPHYR.
      • To jsem taky kdysi zaslechl, ale to on si jenom myslel, že umí. Recenze na JA2 je přímou ukázkou toho, že Andrej recenze psát neuměl a je jedno, jestli hru hrál nebo ne. Neupírám mu, že psát uměl! Jenom to nebyly recenze. *1* Neupírám mu, že tím svým psaním uměl prodat nemalý náklad časopisu - sakra dobře věděl, jak na masy prosťáčků. A neupírám mu ani další zásluhy, jako třeba překlad Mlíčňaka. Osobně mi ale ty jeho dvou a vícstránkový výblitky o tom, co dělal (nebo by rád dělal) před hraním, během hraní a po hraní recenzované hry místo toho, co by taky napsal něco o hře, fakt nechybí. *1*
        • To me to chybi hodne...recenze byly uzasny,ctivy...nebyl to jen vycet vlastnosti hry jak vytvoreny robotem
          Ale ona tenkrat byla i jina doba a kulty osobnosti se tvorily lepe
          Dnes je to uz moc rychly a casto jednotvarny...autorsky psani v recenzich aby clovek hledal
          Zaplatpanbuh za Fuku a dalsi :)
          • To bych čoveče řekl, že právě v dnešní době se dá "kult osobnosti" postavit snáz. A rychleji. Být dneska Andrejovi osmnáct, tak český youtube zažívá takovej masakr, že všechna ta letsplay-děcka ženoucí se za popularitou nebudou stíhat. Ale stejně bych se na něj nedíval. *1*

            Ale fakt ne že bych měl něco proti Andrejovi, nejsem nějakej jeho hater, jen jsem se vždycky z jeho článků dozvěděl moc málo o hrách a naopak příliš moc věcí, který mě vůbec, ale vůbec nezajímaly. Navíc nejsem moc na prvoplánovej humor, i když neříkám, že jsem se u jeho článků nezasmál, ale prostě zas taková bomba to nebyla. Uměl dobře prodat většině, o tom žádná. Fuka hele jo, je to taky svéráz a nemusím vždycky souhlasit s jeho pohledem, ale v recenzi se soustředí na to, o co jde a tý omáčky je tam tak akorát. To je autorský psaní, který beru.
    • mílá vrbo *1*
  • jedna az nejlepších tahovek *14*
  • Jsem jedinej, kdo by chtel videt retro recenzi na Harvestera? *2*

    http://www.gog.com/game/harvester
  • Thorleif_cz
    Chtěl bych se tu optat, dělá to jenom mě, nebo je rozhozená u videa synchronizace zvuku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit