Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grygarovi by prvni den na vojne dali deku, je to levicovy aktivista. Takze ze strachu, jednoduche.
  • Ten typek na obrazku vypada mnohem vic cool nez ten novej hrdina
  • Jak psal už kolega přede mnou. Civilní služba byla vojenská služba v civilu. Majitel modrý byl prostě od vojny jak se říká osvobozen.
  • To vypadá, že je třeba opět rozehrát Deuse. :]] Zrovna dojíždím MGS, tak se do toho můžu pustit. Mimochodem, jaký mody doporučujete? Chtěl bych něco, co mění jen grafiku, ne obsah.
  • Srovnávat dva odlišné žánry... to není moc profesionální pane Vávra.
  • A co nejdříve Anachronox, další klenot od Ion Stormu a pro mě v době vydání zábavnější, než Deus Ex. Ktomu jsem si musel najít cestu, protože jsem ho zpočátku hrál jako střílečku.
  • Ne, civilkáři byli schopni vojenské služby, ale místo toho si vybrali civilní službu, která ale trvala déle než vojna.
  • alespoň muj brat čtyřprdelní hroch vysimuloval modrou aby místo vojny roznášel obědy
  • tož právě modrou měli civilkáři kurňa ne?
  • škoda, že jste tam pro srovnání nedali i něco z módů - GMDX, New Vision atd.
  • Zir074
    Dneska to Grygar rozjel!
  • Sakra, chtěl jsem o víkendu dodělávat jeden rozdělaný projekt, na který nebyl v týdnu čas a teď jsem o 9€ chudší a už stahuju mody.
    Tož dík borci no :)
  • Lepší, než kdyby měl modrou.. *5*
  • Tady někdo sleduje pana Vávru.
    Btw srovnávat hry je stejně stupidní jako srovnávat hodnocení v recenzích.
  • MGS>Deus Ex
  • Jakto, že jsi byl na civilce Lukáši? Co vedlo k tomu,že jsi byl na civilce. Děkuji za odpověď.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit