Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jasně, že byl připraven. *5*

    Final Fantasy 7 - 1997
    Ultima 7 - 1994
    ...
  • Jsem rád že pavla nahradil petr , jako znalec japonskych her a kultury celkově obohatil :D japonske hry jedině s petrem
  • Prý západní svět nebyl připraven na složitý příběh *15*

    Západní svět nebyl připraven na tuhle kravinu na n. řada věcí je jak od nějakého šmrdláka a do toho tam holčička ničí robota. Úchylnosti to nezachrání.

    Složitý příběh. Pobavilo.
  • oVer9000
    Však to hráli ze steam verze ne? Nebo tak jsem to pochopil. A docela jim to jelo.
  • Kecáš, Dath Vader je bývalý spolubydlící bratrance synovce bratra Lukova otce. Čirá dem*nce, že takový základní fakt nevíš.
  • Máte někdo zkušenosti s PC verzí týhle klasiky? Já to nikdy nehrál, chtěl bych, ale slyšel jsem, že PC port stojí za starou bačkoru a připadá mi škoda zkazit si kvůli nepovedený PC verzi zážitek ze hry, kterou spousta lidí považuje za nejlepší JRPG všech dob.
  • Femto
    srdcovka stejně jak Vagrant Story. To byla doba...
  • Aha, a možnost cheatovat v emulátoru ukládáním pozice kdykoliv, tu zanedbáváme? :)
    Já tu steam verzi hrál nedávno a nějakých cheatu v menu jsem si ani nevšiml, ale jo, jsou tam. A jestli někomu příjde superscaling low res bitmap jako vylepšení, tak mě teda ne. Ale proti gustu ...
  • Vyspoilovat Aeris, když se chysta remake, to je trolling level 100. Nicméně mě je to buřt, mě u te scénky vlhly oči před 18 lety a i když jsem si dal FF7 nedávno znova, stále tam ty emoce byly, i když jsem věděl, co příjde.
  • sleepless
    V zásadě neříkal nic, co bychom nezopakovali později, ale samozřejmě máte pravdu - tohle si musíme ohlídat. Pardon.
  • nie po figte nešiel oživiť, ale ak ste ho vyhodili z party pred odchodom na lodi tak po návrate z podtemna bolo možné ho naprať do party ak človek stihol hru zapauzovať a inicializovať rozhovor predtým ako yoshimo umrel a potom ho stačilo len oživiť.
  • Pánové, ohlídejte si do budoucna ten zvuk. Zdálo se, že Honza zezačátku vysvětloval nějaká zajímavá fakta a neslyšel jsem skoro nic.
  • up_er
    KONECNE....Honza a Petr jsou paradni dvojka na retro gamesplay a nejlip stary pjekovy hry...to je nostalgie jako prase!!!
    Super gamesplay dekuju pekne a zkuste to delat castejc, tohle me baviiiii v *2*
  • Je to tak měsíc a něco, kdy jsem postupně přejel původní sedmičku, Crisis Core a Dirge of Cerberus. Nu a musím teda říct, že bych se úplně v klídku obešel bez jakýchkoliv rozšíření. Ostudu ani zdaleka nedělají, ale universum také niják zvlášť smysluplně nerozšiřují.. prostě takové šestkové/sedmičkové hry.. :)
    Co se týče ostatních dílů, tak mi vyloženě nesedla jen osmička.. dále jsem (do)hrál 4, 6, 7, 10, 12, Type-0. Tak snad letos dám tu devítku, když už to vyšlo i na mobily/steam! A jak bylo řečeno ve videu, komu zachutná jrpg, tak si je musí zahrát všechny..
    Moje topky mimo FF >> Xenogears, Xenoblade, Chrono Trigger, Persona 3/4.
    Resty >> Dragon Quest, Tales of, Star Ocean, Rogue Galaxy, Ni no Kuni, Lost Odyssey.

    Konec spamu.. *6*
  • Jseš vadnej ? Ta hra je z roku 96, to že si jí do ted nehrál, je čistě tvoje vada. To je, jako vztekat se když si někde přečteš,že Darth Vader je Lukuv otec.... čirá dem* nce
    Jsem naopak rad, že mi připomněli a trochu objasnili některé události.
  • Sem vadnej ta hra je z roku 96 to že si jí do ted nehrál je čistě tvoje vada. To je jako vztekat se když si někde přečteš že Darth Vader je Lukuv otec.... Fakt občas by to chtělo zapnout mozek.
  • Protože přes emulátor je to lepší. Teda urcite lepsi nez ta steam verze kde si muzes zapnout cheaty jen tak v menu... jako ze to kazdej kdo to nehral pri prvnim záseku jiste uděla. Nehledě na fakt, že přes emulátor si můžeš pomocí filtrů apod značně vylepšit i to low res pozadí takže ty postavy ve vysokym rozlišení (PC verze steam) nebudou z toho pozadí tak debilně vyčnívat.
  • Nešel Yoshimo po fightu oživit? Možná to byl nějaký mod... *1*
  • Proč v emulátoru, když je nativní PC verze?
  • tak "dobre se na to koukalo", ze jsem nevydrzel a shledl ty dve hodiny asi za 30 min *9*
    i kdyz jsem kvuli preskakovani asi prisel o nejake zajimave chvilky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit