Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • up_er
    KONECNE....Honza a Petr jsou paradni dvojka na retro gamesplay a nejlip stary pjekovy hry...to je nostalgie jako prase!!!
    Super gamesplay dekuju pekne a zkuste to delat castejc, tohle me baviiiii v *2*
  • Je to tak měsíc a něco, kdy jsem postupně přejel původní sedmičku, Crisis Core a Dirge of Cerberus. Nu a musím teda říct, že bych se úplně v klídku obešel bez jakýchkoliv rozšíření. Ostudu ani zdaleka nedělají, ale universum také niják zvlášť smysluplně nerozšiřují.. prostě takové šestkové/sedmičkové hry.. :)
    Co se týče ostatních dílů, tak mi vyloženě nesedla jen osmička.. dále jsem (do)hrál 4, 6, 7, 10, 12, Type-0. Tak snad letos dám tu devítku, když už to vyšlo i na mobily/steam! A jak bylo řečeno ve videu, komu zachutná jrpg, tak si je musí zahrát všechny..
    Moje topky mimo FF >> Xenogears, Xenoblade, Chrono Trigger, Persona 3/4.
    Resty >> Dragon Quest, Tales of, Star Ocean, Rogue Galaxy, Ni no Kuni, Lost Odyssey.

    Konec spamu.. *6*
  • flash789
    Final Fantasy 7 byla moje první srazka s JRPG, a asi nebudu jedinej. Dohral jsem ji celkem 7x a nebylo to postupem casu ale 7x hned po sobe. Tenkrat internet poradne nebyl, takze jsem si postupne prichazel uplne na všechno sam. Od systemu materii az po pestovani chocobu. Je to hra kterou skutecne povazuju za mistrovske dilo a zrejme nejlepší hru kterou jsem hral. Ono to postupem casu trochu odezniva a občas se na první místo cpe něco jiného, ale stejne tahle hra je proste nejlepší.
    Zavislost na JRPG mi od te doby zustala a obecne prohloubila muj zajem o hry který se ve mne drzi az do ted. Takze dekuji pekne pane Hironobu, slusne jste me zahackoval na desitky let:)
    PS: zvlastni je ze po tom sedmi maratonu jsem ji pak uz nikdy nehral..hmm.
    • já jsem to ještě nehrál. Možná si to někdy dám na emulátoru.
      http://kotaku.com/the-20-jrpgs-you-must-play-1222229344
      snažím se tak nějak hrát většinu těch "nej" jrpg.
      Hrál jsem už chronotrigger a xenogears a secret of mana a FF6. Kupodivu ta stará grafika v těch hrách mi připadá hezčí moderní jrpg hry.
      • Proč v emulátoru, když je nativní PC verze?
        • Protože přes emulátor je to lepší. Teda urcite lepsi nez ta steam verze kde si muzes zapnout cheaty jen tak v menu... jako ze to kazdej kdo to nehral pri prvnim záseku jiste uděla. Nehledě na fakt, že přes emulátor si můžeš pomocí filtrů apod značně vylepšit i to low res pozadí takže ty postavy ve vysokym rozlišení (PC verze steam) nebudou z toho pozadí tak debilně vyčnívat.
          • Aha, a možnost cheatovat v emulátoru ukládáním pozice kdykoliv, tu zanedbáváme? :)
            Já tu steam verzi hrál nedávno a nějakých cheatu v menu jsem si ani nevšiml, ale jo, jsou tam. A jestli někomu příjde superscaling low res bitmap jako vylepšení, tak mě teda ne. Ale proti gustu ...
      • flash789
        tak si urcite nenech ujit Valkyrie Profile (klidne i dvojku) to je taky legenda se vsim co k tomu patri:)
        Samozrejme ignoranti z Kotaku zrejme nemaji potuchu ze ta hra existuje, neomluvitelne:)
  • C-BEAM
    Díky za skvělý gamesplay jedné z nejlepších her vůbec, dobře se na to koukalo.
    • tak "dobre se na to koukalo", ze jsem nevydrzel a shledl ty dve hodiny asi za 30 min *9*
      i kdyz jsem kvuli preskakovani asi prisel o nejake zajimave chvilky
  • Spoiler hned v prvním odstavci, tenhle článek musel psát opravdický debiil. Stejnou chybu udělal před lety Andrej v recenzi pro Level a nedokážu uvěřit, že ji někdo po těch letech zopakuje.

    Smazat. Můj příspěvek, Drizztův příspěvek (i když tentokrát s ním 100% souhlasím) a hlavně smazat ten shite v článku.
    • Sem vadnej ta hra je z roku 96 to že si jí do ted nehrál je čistě tvoje vada. To je jako vztekat se když si někde přečteš že Darth Vader je Lukuv otec.... Fakt občas by to chtělo zapnout mozek.
    • maros.goc
      ono celý prenos bol spoilermi prepchatý až do neúnosnosti
  • dík za spoilery. To je jako napsat, že Revan je sithský lord. To je taky jen v polovině hry.
    • Jseš vadnej ? Ta hra je z roku 96, to že si jí do ted nehrál, je čistě tvoje vada. To je, jako vztekat se když si někde přečteš,že Darth Vader je Lukuv otec.... čirá dem* nce
      Jsem naopak rad, že mi připomněli a trochu objasnili některé události.
      • Kecáš, Dath Vader je bývalý spolubydlící bratrance synovce bratra Lukova otce. Čirá dem*nce, že takový základní fakt nevíš.
    • inak titanic sa na konci filmu potopí
    • ďakujem pekne taraz si mi skazil hru na celý život.
      • a ještě jeden spoiler: neber si do party Yoshima, protože tě zradí.
        • Nešel Yoshimo po fightu oživit? Možná to byl nějaký mod... *1*
          • nie po figte nešiel oživiť, ale ak ste ho vyhodili z party pred odchodom na lodi tak po návrate z podtemna bolo možné ho naprať do party ak človek stihol hru zapauzovať a inicializovať rozhovor predtým ako yoshimo umrel a potom ho stačilo len oživiť.
        • A proč ne? vždyť za něj získáš 200 000XP a to jenom v případě, že ho máš v partě, tolik XP najednou nemáš ani za draka
        • ale nie, len to nie prosím :(
      • Naštěstí nevíš kterou a naštěstí to, co Drizzt napsal, není vůbec spoiler :-) Čili buď víš, co měl Drizzt na mysli, a pak jsi hru hrál nebo jen tak plácáš :-)
        • no akonáhle teraz bude v nejakej SW hre revan budem vedieť, že je to sithský lord :( radšej už žiadnu ani nezačnem och ten hrozný pocit :(
        • maros.goc
          ono Revan sa vyskytuje len v jednej serii a to je jedno ze nepovedal nazov hry, ono stačí vedieť, o čom sú tie hry a hnedˇmu dôjde :)
          • Že je Revan sithský lord se dozvíš hned v intru nebo v prvních minutách hry. Ta pointa je v něčem jiném, co sem (naštěstí) ještě nikdo nenapsal, takže Drizzt nic nevyspoiloval.
            • Jo, to je tím, jak se tu všichni rozčilujeme nad spoilerama, ale přitom ten příběh známe :-)))

              Ale stejně, spoilery podle mě nemají v článku, co dělat. Neoznačené spoilery jsou podle mě proti základním principům žurnalistické a internetové etikety. Kam se hrabe gamergate, TOHLE je podle mě prasárna.
            • maros.goc
              lol :D vlastne máš pravdu :D :D: D troška mi nedošlo čo napísal :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit