Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dík kluci, zkoukl jsem to nečekaně celý. hru jsem kdysi hral a nostalgie je to porad...
  • corfer
    Pavle, co je to zase za stereotypy... Proč by mělo kreativního člověka brzdit, že dělá na licenci. Zaklínač nebo Skyrim? Kdo by asi tak vyhrál v souboji kreativity...
  • Tak teď už vám nepošleme nikdy nic. Love. Nvidia :)
  • Tenkrát jsem to dohrál a bavilo mě to. Když to vidím takhle po letech, myslel jsem si, že to bylo hezčí. A že by to bylo lepší než Fate Of Atlantis? To asi ne, resp. se to nedá srovnávat, když to jsou zcela odlišné typy her. Indyho IV jsem zrovna nedávno znovu dohrál a bylo to docela fajn. Tohle už bych dnes nehrál, ta 3D grafika šíleně zastarává, narozdíl od (některých) 2D pixelových her.
    • Jo, vůbec už to nevypadá z dnešního pohledu atraktivně, ale bylo na tý hře krásně vidět, jak je chytlavá a i po těch letech Honzu pohltila, až to musel Pavel pomalu stopnout a vyrvat Honzovi z pod rukou :-)
  • Jack1947
    Škoda že jsem hrál až tu konzolema znásilněnou Emperors tomb nejdřív demo a potom sem si sehnal plnou. Blbost co se nedalo ani pořádně hrát jenže Infernal machine co tak koukám měl podobné ovládání.Což zase na tu dobu dá pochopit...
  • ...a Dalajláma je stále marxista .-)
  • Na téhle hře jsem vyrůstal a pařil ji v roce raz dva :D Škoda jen že v předposlední misi je bug, díky které to nejde dohrát :/ Respektive se mi to nestalo jenom na prehistorickém PC, na ostatních ano :/
  • Plánujete gameplay Drakan Order of the Flame? Celkem zapomenutá adventura ve stylu Tomb Raideru
    • Tuto hru som kedysi strasne strasne drtil :)
    • rickdeckard
      Drakan, dobrá hra, ještě lepší s Nude Patchem *5*
    • Robotron3
      Palec nahoru. To byla mnohem lepší hra než zdejší Indy.
      • Jak ti šlape OnLive?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit