Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, asi budu jediný, ale rád bych něco řekl. Retro GamesPlay je super. Nejen proto, že se občas jedná o hry, které jsem sám hrál ve svých náctiletých dobách (tudíž nostalgie), ale převážně - u mě - díky duu, které to hraje. A tady je problém u posledních videí. Nejen já jsem si určitě všiml, že chemie mezi Honzou a Pavlem zjevně funguje. Je to něco jako u klasických "buddy movies". K tomu ještě příprava před hrou, nastudování historie, technické stránky, kulturnímu kontextu, sexuální orientaci atp. A vychází velice solidní video jak formou (v rámci možností), tak obsahem. A teď budu trochu jízlivý, za což se omlouvám. Ale není mi už patnáct a rozhodně mi nepřipadá jako solidní obsah i forma to, co mezi sebou předvádí Pavel s panem Poláčkem. Na Pavlovi je vidět, jak ho to s Petrem moc nebaví. Pokud nemá Honza čas, tak se na to raději vykašlete a prostě až se oba sejdete, tak se oba sejdete. Berte to jako feedback. Pokud vám připadá fajn koukat na lidi, jak hrají hry a občas něco pronesou, tak fajn. Každý ke svému. Ale měl jsem pocit, že tohle není klasický YouTube kanál. Děkuji a mírněte se u mě s vulgárními výrazy :))
  • Odulin
    *14* Tak jsem se ho přece dočkal. Tak schválně, kdo tohle hrál?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit