Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shaker
    Nevite nekdo nahodou, v jakym modu se daji pouzivat u riflemanu pistole? odemceny je uz mam, ale at to byl realistic nebo classic, tak nikde nic... Rifleman nema zadny omezeni, co se poctu vojaku tyka, ale jakmile vlezu nekam do baraku, tak s bolt action puskou je to dost o hubu.
    • Náhodou třeba s bajonetem na pušce je to v domě docela zábava *15*
    • Myslím, že to platí pouze pro ten základní mod. osobně hraju klasik a tam je to zakázané (pistole jsou v klasiku jen u squad leaderů)
    • Neviem o tom, že by mohol mať Rifleman pištole... Môžeš sa ale obzerať po mŕtvolkách, skôr či neskôr na niečo lepšie narazíš *4*
  • měl bych dotaz na pravidelné hráče. Kolik to v šoučasnosti hraje v průměru lidí?
    • Třeba dneska v 16:00 online 5800 hráčů.
    • Tak to ti nepovim, protoze tohle cislo si nehlidam, kazdopadne ted rano je online 313 lidi, s tim ze odpo - vecer se zaplni vzdy minimalne 10 serveru. Proste no stress, v pohode si zahrajes.
  • Já bych radějc už Rising Storm .)
  • Za dvě hodky nám startuje planetside2, tak jsem zvědavej. Nějakou zábavnou arkádovku, jako byla BF2 by to už chtělo po těch letech :-)
  • RO2 považuju za nejlepší dnešní fps hru,ale strašně mě štve,že nevyužili ten potenciál tanků a dalších vozidel.
    • Paulcz
      Spíše mám chuť nainstalovat RO1 :) Série map z dobývání Berlína a ještě Darkest Hour mod.. lepší jsem nehrál :)
      • Ty mam nainstalovane porad, ale hrajou se jen vecer
    • dnesni nejlepsi fps ? ja se nedavno dival do hry a vsechny servery jsou plny botu.. odmitam hrat s botama, to uz si radsi zahraju nejakou singlovku s pribehem..
      samotna hra je taky nic moc, prestala me bavit kratce po vydani, BF3 na tom bylo dost podobne (alespon dodnes zije) a CoD je s kazdym novym dilem cim dal vetsi trapas (o MoH radeji pomlcim)
      • Vidíš zkus Crysis Wars. super hra...pro mě nepochopitelně opomíjena....
      • Nezmysel, server browser zobrazuje počet botov na každom serveri a neni problém nájsť dostatok zaplnených serverov čisto bez botov... *8*
        • Shaker
          nevim jak ty, ale ja tam videl maximalne 4 servery s lidma bez botu, asi mesic zpatky... je to skoda, protoze je to fakt dobra hra, jen ma dost malo map a clovek to casto schyta a ani nevi odkud, coz asi dost lidi odradi, ale me se to libi
    • Súhlas, tých tankov je škoda, v starej RO to bola chuťovka. Naproti tomu pechotné boje ma berú viac.

      Vytkol by som ale hlavne akúsi apatiu jednotlivých serverov k novým komunitným mapám, nejak mám furt pocit, že ich proste ignorujú, pri tom sa tam dajú nájsť fakt krásne kúsky, ale čo z toho, keď tá mapa beží na max. na jednom alebo dvoch zaplnených serveroch a časom upadne do zabudnutia. To už ale nie je chyba vývojárov... Možno pomohlo vstúpiť do nejakého klanu, ale na to zas nemám čas *9*

      A inak palec hore za remake mapy, dúfam, že ich pribudne viac, stará RO mala parádne mapy vo voľnej prírode, tie mi v RO2 dosť chýbajú.
      • Hraju na ruskem serveru, ted ti nereknu jak se jmenuje asi russian community, jsou dva a jedou tam nove mapy + mapy od moderu. Kazdy den je tam plno.
  • Tak komunita už pár map udělala a pěknejch, daleko kvalitnějších, než originály. Jinak Tripware vrátil mod Classic, který vrátil hru k původním kořenům. Hra je s ním daleko větší zážitek, než "realistic" (který reálný neni ani náhodou), bohužel jej nabízí tolik serverů, že by je člověk sočítal na prstech jedný ruky. Nemyslim si, že ani countdown se bude hrát.
    • Magister_Peditum
      Hlavně že tam museli cpát ten action mod. *9* Naprostá zbytečnost pro tuto hru.
    • a tys byl na vojne ze vis co je realne a co ne. nebo myslis ze realita je to co se hraje v battlefieldu
      • Jo já sloužím.
        • tak potom sorry ja tohle nehral tak nevim o co jde ale vsude se pise ze pry to je realne. tak by me zajimalo v cem to neni realne podle tebe
          • Tak třeba classic mod zpomaluje pohyb, který je konečně normální. Když tě někdo střelí do nohy, ruky...už se nemůžeš obvázat, ale umřeš. Žádnej zoom jako bys měl optiku. Hůř se míří (i když to pořád neni to, co v prvním dílu a podle mě je tu míření pořád až moc přesný). Taky mi přijde, že voják propadne daleko rychleji "stresu" když Vám nad hlavou zasviští pár kulek nebo bouchne granát. Granáty se v classicu taky hážou přirozenějc (kratší trajektorie, než na realistic). A to je asi všechno. Jsou to detaily, ale hraje se to líp než realistic. Zvlášt už jen díky tomu, že se nejde obvazovat.
            • Tikov
              Ale dobové předpisy Dělnicko-rolnické rudé armády přikazují okamžité obvazování zraněných-buď svépomocí (každý voják měl u sebe 1 tlakový obvaz) nebo od kolegy (tak aby neohrozil probíhající operaci). Takže na samotném obvazování není nic nerealistického- problém je asi spíš v použití ve hře (zázračné uzdravení a plná bojeschopnost? *11* )
  • Ou to je rychlost :) Jinac palec nahoru pro vyvojare, zadarmo neco dostat, to uz se dneska nevidi...
    • snad jedine u CD projektu : )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit