Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta cena je brutální, mám o několik let starší ntb a stačilo jen za pár tisíc dokoupit 1070 GTX a mám vystaráno, toto bude určitě BGA a tedy žádný možný upgrade, za 2 roky tedy akorát na prodej za 30-35 tisíc.
  • Dle me je fuk jestli ma notes 2 kg nebo 5 ne ? : D nebo to nosis nekam na tury ? Nesmis bejt jak komar obcas zajit do posilky a naky kilo rozdil nepoznas : D
    • Evidentne zadny ntb nenosis. Ono se to fakt nezda, ale clovek pozna hodne kazde kilo navic. A petikilovy notebook taky znamena +1kg zdroj +1-2kg brasna a potom dalsi veci v brasne, takze je z takove velke masiny hned deset kilo jako nic a to se ti na rameni radne pronese, kdyz s tim musis chodit nejake vetsi vzdalenosti *3*
      • Koukam je tu zatim 6 komaru :D Ono musis pri vyberu notese zapojit mozek, jestli s nim chodis dalky, tak si nekoupim 5 kg notes ne ? Stejne vetsina pak jede v MHD autem atd, takze kdo nosi notebook kilometry daleko na tele ?
    • Veskoslav
      Pokud denně nosíš 2 nebo 5 kg na zádech či nedej bože v ruce, poznáš to ihned. Můžeš si to vyzkoušet například s knihami....A jestli si naivně myslíš, že to řeší nějaká posilovna atd. to fakt ne. Je to otravné. Notebook má být k tomu, aby byl mobilní, dlouho vydržel a nezabíral plochu fotbalového hřiště. A to herní notebooky nesplňují.
  • Takhle nějak vypadal můj pracovní noťas před 15. rokama.
  • Sranda jak vždy firma pošle na recenzi top model který si koupí pár lidi a pak to recenzi recenzují a ještě dost neodborně... Tento model nemá logicky smysl ani význam.

    Nejvíce odborné recenze kde má vše i světlost různých částí obrazovky ale hlavně srovnání ve hrách s NB atd
    https://www.notebookcheck.net/

    Tyhle nejen české recenze berte jako názor navíc.. Nikdy není možné aby recenzent kterému firma pošle NB a nemá na to vybavení aby to sepsal co nejvíce fakticky. Tyhle recenze jsou prostě dojmy z užívání. Tím to nezatracuji, ale za mě první věc co bych řešil je HW a odborné testy které odhalí všechno možné a pak názory z užívaní.

    Každopádně HW Club chválím a oba borci umí vysvětlit jasně o co jde a vyznají se. Lukáš jako moderátor supr :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit