Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://appdroid.cz/2012/10/12/rayman-jungle-run-hopsacka-se-starym-znamym/ Tady tu hru naopak pekne shazuji. Hru jsem nehral, ale take jsem dost skepticky k tomu radoby modernimu ovladani jednim tlacitkem
  • Ahoj dlouho jsem žádného Raymana nehrál, mám dotaz ohledně Rayman origins, pojede mi na obyčejném notebooku 2,1 2 RAM a integrovaná ATI 4250 ?
    • montatatana
      Origins jedou prakticky na vsem z poslednich cca 8 let, takze vubec bych se nebal.
      • Vyřešeno, právě jsem to nainstaloval a úplně vpohodě :)
    • Je dostupné demo, stáhni a uvidíš. Ale já bych řekl, že to půjde.
  • Pche rayman je jen zdegenerovanej brácha sonica
    • Aha, to mne nenapadlo...
  • Tak abychom se DICE zasmáli, tak žádná možnost vypnutí barevné korekce nakonec nebude. To snad ani nemá význam komentovat. http://www.mordorhq.com/showthread.php?3318-BF3-Colour-Tweaker-what-the&p=84743&viewfull=1%23p
    • strana 9, zhruba v polovině
      • Erien
        A koho to tady v tom článku zajímá? Tohle je recenze na Rayman Jungle Run a né BF3 tak s tím běž otravovat jinam.
        • No já se tak trochu spletl, páč jsem dělal od osmi od rána do dvou do večera, tak jsem měl v jedný záložce tohle a v druhý obecnou diskuzi a asi se přehlédnul, kde jsem. Takže proto. Aby sis z toho nenadělal do kalhot či ti nepraskla cévka. Jinak k tématu, okamžitá koupě, hned jak to vyšlo. Jen mi to na G300 s 4.0.3 zlobí ovládání. Každopádně škoda, že to není i na Win Phone, na Lumii by to bylo bez problému.
          • Erien
            Jestli je to omylem, to se omlouvám, jenom bohužel je to tady častější věc. Dokáže to naštvat, když projíždím diskusi a jsou tam věci které s tím vůbec nesouvisí.
  • Erien
    Pamatuju dva týdny nebo možná tři zpátky po podcastu ještě Pavel s Lukášem dělali gameplay právě na tohle a vypadalo to skvěle. Teď plánuju koupit Nexus 7 a tohle bude asi první hra. Díky za recenzi :)
  • michaliuz18
    vcera som si to stiahol ... je to fajn ale lepsie by bolo kebyze je skor normalny rayman origins na androidy a podobne dotykáče...toto je kratke, blbe,divne,aj ked ma to svoju pointu ale lepsie by sa to ovladalo komplet ako original hra a ne len tukat a mat nervy ze neskoro vyskocim alebo nezoberem vsetko alebo ze to nema ani cekpointy a tak...je to dobre ale na 9 bodov? kdeze
    • Nedokážu si představit klasický Origins na dotykovym displeji. Když si vezmu, že jsem měl co dělat na normální xbox ovladači, tak ve mně představa, že bych to hrál na mobilu bez fyzických tlačítek, vzbuzuje děs. Všichni by sice na mobilech chtěli předělávky velkých her, ale když to někdo udělá, tak se u toho pak můžu bavit jen s velkým sebezapřením. Max Payne jsem zkoušel, ale kdybych neznal původní hru, tak bych to odhodil jako hru s naprosto zbastlenym ovládáním.
    • bobsh
      Tohle se mi právě hraje skvěle, z klasickýho Origins a jeho ovládání bych byl asi na dotykovym displeji spíš zoufalej (jasně, můžu si k tabletu připojit gamepad, ale proč to pak zas hrát na tabletu, když s gamepadem si to můžu zahrát na větší obrazovce na xboxu nebo PC)
      • michaliuz18
        zufali ? hral si max payne na androide? uplne pohodicka a to ma asi o 5x viac tlacidiel nez skakanie a hybanie sa doprava dolava a bitie sa v raymanovi :)
        • bobsh
          Maxe jsem nehrál, ale zatim u každý hry, kde potřebuju nějakou rychlejší a přesnější reakci (nejvíc to bylo patrný u Dead Trigger a R-Type na emulátoru Gameboye) jsem se prostě netrefoval tak, jak by bylo zapotřebí. Možná je to jenom muj problém, ale prostě potřebuju mít fyzicky nahmatatelný tlačítka s nějakou odezvou (ale o to víc se těšim na displeje, který právě tu odezvu budou zvládat, protože jinak je pro mě hraní na tabletu dost lákavá věc *4* )
          • michaliuz18
            tak je pravda ze sa tieto velke hry na mobil nehodia :) blbsie sa mieri atd, ale je to prijemne spestrenie no dead triger ani nic extra 3D HD ma nebavilo dlho , som skor za take logicke zabavne hry, where is my water / perry atd :D
      • JohnyTheZik
        Muzes zkusit i Mirror's Edge na iOS.. tohohle raymana jsem sice nehral, ale podle toho, jak pisete, ze se to ovlada, to bude asi dost podobny a me osobne to hodne bavilo :)
        • bobsh
          zkusil bych hned, ale mám Android tablet *1*
          • JohnyTheZik
            aha, tak to je skoda :D
  • Veskoslav
    A můj telefon neí mezi podporovanými:(:)No budu muset oželet. A závidím těm, co měli možnost zahrát si:)
  • jindra.veliky
    Já radeji i za ty prachy koupil asphalt 7 a modern combat 3, ted to maj za dvacky
  • Odulin
    Jasný, tady není třeba nic moc dodávat. Mám dohráné všechny levely a všechno vysbírané a bylo to super. Fakt mě baví, jaká hratelnost jde vystavět na jednom tlačítku (poslední kapitola 2 tlačítka). Občas jsem se teda navztekal, hlavně v posledních levelech každé kapitoly, ale jinak to vážně nemá chybu.
  • montatatana
    nojo, tak ja to teda jdu koupit >_<

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit