Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja som len rád, že sa medzi sebou žerú a predbiehajú vo vyhláseniach kto je v čom lepší. Aspoň to bude mať pozitívny vplyv na kvalitu obidvoch hier pre nás zákazníkov hlavne čo sa týka doladenosti a prepracovateľnosti prostredia a bugov. Takže žerte sa žerte vývojári a vydavatelia až sú tie hry dokonalé a my nekupujeme len polovičatý produkt. *3*
  • Na tom je krasne videt ten pristup Activisionu k hracum.Naprosty nezajem,jenom zdimat prachy.EA sice taky neni zadnej svatousek,ale prece jen to neni tak strasny.
    A pak se najdou lidi,co Activision jeste brani.To vazne nepochopim,kdyz jim vylozene se*ou na hlavu.
  • sry ale BF a COD jsou jako bratricci .. akorat tam kde COD vytvari cloveku na tvari usmev, to BF zachranuje alespon dobrou atmosferou .. jinak skriptovana arkada jedna ako druha .. teda podle videi .. rad se necham prekvapit
  • Aby jsi nebyl pak zklamany,az se z BF3 vyklube COD s vozitkama a hezkym audiovizualem.
  • di se lecit E´T bud si to nikdy nehral nebo ti to vubec neslo a rozdilu je fakt hodne a to nemluvim o tom tupem strileni v COD z tezkych zbrani ktere se ani nehnout a stili uplne presne
  • Bohužel máš pravdu...ale ani jedna z těch her, a v žádném případě Black Ops, si to nezasloužily, takže se nediv, že už to někomu leze na nervy. DICE přidává zdarma mapy, neustále aktualizace, umožňuje privátní servery, brání se cheaterům a snaží se vylaďovat hru. Ani jedno z toho Inifnity Ward ani Treyarch neudělal, a proto mi přijde BC II oproti MW 2 mnohem sympatičtější...vezmi si že datadisk Vietnam, což je v podstatě úplně nová hra, je LEVNĚJŠÍ než pack 5 map (z nichž jsou 2 z Modern Warfare 1) od Infinity Ward a ty packy jsou 2...to je vyloženě výsměch.
  • Díky bohu za BF, který je taky úplně stejný...
  • Ja mam prave obavy,ze to bude spis BC3 nez BF3.A co vic,z doposud vidanych videii to na me pusobi snad jeste jako vetsi priklon ke cod hratelnosti pricemz me uz ten BC nebral,natoz cod.
    Obavam se,ze klasicke BF skoncilo s BF2.
  • nebudu urazet toho pana :D ale 2 rozdilne zazitky ???nic proti COD ale ten styl hrani je uz v kazde dnesni hre diky bohu za BF :)
  • Mluv za sebe,cod hrat nebudu a bf3 se jeste uvidi,zatim me nepresvedcilo o koupi a o predobjednavani ani nemluve.
  • Damarus
    Nikoho sice urážet nechci a doufám že ani neurazím... ale už podle videí atd bude MW3 stejné jako MW 2 jen jiné mapy
  • Přesně tak já mam BF a CoD hrozně rád a přeju jim aby se jim to povedlo a taky že povede ja si zaručeně koupiím oboje
  • Já si plánuji pořídit obě hry nicméně CoD si nepořídím při vydání z jednoho prostého důvodu. Koukněte se kolik problémů měla při lunchi PC verze Black Ops i MW2 a jelikož tohle pofachtí i společně s novým systémem CoD: Elite, tak to bude na PC fakt něco :D Jelikož veřejná beta CoD: Elite na PC ani nebude.
  • Odulin
    No konečně rozumná řeč. Samozřejmě, že pořídím obě. Obě to budou dobrý a zábavný hry...a tom to přeci je.
  • Blbče, co by krucinál prohráli pořád. Fakt jedinci co melou takové kraviny jsou už trapní. Dyt CoD je nejúspěšnější fps v dějinách. MW3 už má zase rekordní předobjednávky a bude to ještě větší úspěch než MW2 a Black Ops tak prosím tě táhni s takovými kecy.
  • Chci vedet jak to dopadne se Soapem, Pricem a Makarovem ale nechci se snizit k warezu takze si pockam az bude MW3 mozno poridit za pro me prijatelnou cenu to jest cca. 599,- pak si ho koupim. *5*
  • Stixxy
    IW i DICE říkají, že se neperou. A že nejdou do souboje s tím druhým *3* Ale vydavatelé, to je něco jiného, Aci vs EA, jako kohouti v ringu, ti se perou furt *1*
  • ja som vzdy preferoval BF ale BC bol konzolovy port a nebol to uz ten pravy battlefield a uz to pre mna nebolo ono (stale to bola ale dobra hra) pokial bude BF 3 naozaj BF a nie BC nie je nad cim rozmyslat CoD som mal rad po CoD WaW ale ked zmensili pocet hracov a aj mapy a DLC boli platene atp. tak to uz tiez nie je ono ale 100 ludi 100 chuti
  • MF3 nezostava nic ine ako mavat bielou vlajkou, pretoze by boj prehrali, Call of Duty zaspal pokrok...
  • Naprosto osuhlasím, dle mého je hloupost říkat na druhou stranu tábora nějaký věci, jako že ta naše je lepší, je to jak pískoviště. Já mám předobjednané obě hry a neřeším to, jelikož obě jsou odlišné, příběhově, graficky, hrdiny a celkovým pojetím. Druhým bodem je to, že už mám předešlé díly a nemám rád neúplnost, takže Battlefield 3 a Call of Duty MW 3, jasná volba!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit