Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podobne ako Air, tiez sa u mna momentalne valaju obe konzoly. Co sa tyka hier su na tom doslova rovnako. PS3 ma akurat vyhodu vo free multaku a tiez prehra takmer vsetko co sa o xboxu povedat neda. Ak planuje dotycny hrat multak, a pouzivat konzolu ako multimedialne centrum je PS3 jasna volba. Ak nie tak potom kvoli cene jednoznacne xbox. Ak clovek planuje hrat online tak uz druhym rokom sa javi PS3 ako cenovo vyhodnejsie. Avsak xboxovy gamepad sa mi javi pohodlnejsi. Casom planujem jednu konzolu predat a uz teraz neviem ktora to bude, fakt je to vyrovnane a u xboxu ma hlavne drzi gamepad a nizka zaobstaravacia cena, v niektorych hrach trosku lepsia grafika. No pS3 ma tolko exkluzivit a fakt peckovych....no fakt neviem, mozno si nakoniec necham obe *2*
    • souhlas ze je lepsi mit obe konzole+pc a mate pokoj.kdybych je ale nemel tak jdu spis do PS3,free multiplayer,Bluray prehravac,3D podpora her a vice only titulu.treba na x360 se od Alan Wake ted chystam na gearse3 ale jinak zadna poradna only ale za tu dobu jsem na PS3 poridil heavy rain,god of war3,uncharted2,gran turismo5,killzone3,motorstorm apocalypse a ted jeste vyjde ressistance3,uncharted3,twisted metal+HD remaky,je to fakt rozdil v nabidce a kinect me nebere
      • Taky mám obě konzole ,ale xbox je moje oblíbenější konzole - sony jsem nikdy moc nemusel,sám nevím proč. Nicméně pravda je taková,že co se týče "only" her ,tak sony dává xboxu pořádně na prd3l... Až se divím že si to microsoft nechá takhle líbit.myslím že se to Microsoftu pěkně vymstí...
  • tak ono na xšrotu není nic zvláštního-fukčně za ps3 zaostává, má poloviční výkon, příšernej ovladač a ještě ten hroznej design *5*
    • Me osobne se teda drzi a hraje lepe s tim xboxovym ,ale stejne neradsi mam mys a klavesnici.
      Co se funkcniho zaostavani tyce,tak to by me zajimalo,v cem ze to zaostava.
      Polovicni vykon?Skoda ,ze jen papirove,protoze hry na ps3 tomu "2x vykonu" moc neodpovidaji.
      • Tady musím souhlasit s poslední větou. Na co výkonnější konzoli když lehce větší výkon ukazuje tak 1% her (jestli to vůbec dělá jedno procento),za to multiplatformy z 90% jsou lepší u konkurence ....
        • tak se podívej na formáty, jež ps3 přehraje a pak to srovnej s xšrotem, plus ještě možnost výměny hdd za jakýkoliv 2.5 palcový. ps3 vyšla o rok později a díky tomu te´d není zastaralá jako konkurence
          • Ja ti nevim,ale zastarala mi prijde uplne stejne,protoze hry na ni vypadaji stejne mizerne jako na tom "xšrotu".Jediny co ji posouva je blue ray.
            • je vidět, že jsi na ní v životě nehrál. Ono hodnotit hru podle videa na mizerným monitoru a hrát na pořádný tv je dost rozdíl *9*
    • dilinja
      jestli tim přišerným ovladačem myslíš gamepad tak si trochu mimo *1*
      • to nejsem-mám ten děs k pc tak vím o čem mluvím, ve srovnání s ds3 je velký, těžký, z tlačítek sklouzávají prsty, analogové páčky jsou blbě rozmístěny a o šipkách se ani nemá cenu zmiňovat, kam se tohle hrabe na léty prověřený dualshock
        • 1) Velký - pro mě výhoda. Nevím jak ty, ale já mám velké pazoury
          2) Těžký - další výhoda. Cítím, že v těch rukách něco mám
          3) Prsty sklouzávají z každého gamepadu, když se potí ruce
          4) Páčky - pohodlné, levý palec nemusím mít nepřirozeně vytočený
          Celkově vzato je dualshock vhodný tak maximálně pro děcka s malou ručičkou.
        • sam bych ten strasny ovladac a xbox nepopsal lip: srasne tezky, packa jinde mi vadi, slabe vibrace, vyjimatelna baterka- nemoznost hrat pri nabijeni a absence jakehokoliv pohyboveho senzoru. dualsock 3 proste vede.
          pro ajjaj: ze to nejde videt a co exkluzivity jako Uncharted 2, Heavy Rain, Killzone 3, inFamous 2 nebo God of war 3.... tomu se zadna xbox hra nevyrovna snad jen Gears of war ktery jeste nevysel.
          navic k tomu pripoctete ze ps3 ma blue-ray, vice exkluzivit, online zdarma a obe konzole stoji stejne favorit jasny
          *3*
          • Ano,nektere ps3 only hry vypadaji lip nez xbox360 hry,ale rozhodne to neodpovida tomu teoretickemu dvojnasobnemu vykonu jak tady psal ten puvodni prispevek.
            Ten rozdil proste neni nijak zavratny.
  • Nejlepší lék na fanboy(ovství) je vlastnit obě konzole. Lehce pak zjistíte, že v zásadě není mezi nimi rozdíl.
    • Sice vlastnim jen jednu,ale souhlasim,rozdil mezi nima nijak propastny neni,spis je to o tom,co komu vic vyhovuje.
  • Jistě se tu strhne velká hádka a každý bude prosazovat svou konzoli. Já, mimochodem vlastník X360, bych chtěl říct, že nikdo nemůže vědět, co je lepší. Obě konzole jsou dost vyrovnané a rozhodují jen maličkosti a vkus, hádky snad nejsou třeba. *4*
  • Lets fight, haters! Anebo radeji ne *15*
  • Taky věřím Sony a playstationu:-) Jediné co je na xboxu plus je kinect.
    • Kinect bude super až na něj vyjdou i nějaký zajímavý hry. Jediná zajímavá co se něj chystá je Forza 4 ne? A tam jde navíc o docela okrajový využití. Ten zbytek je děs. Hry s interaktivitou cvičení na VHS kazetách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit