Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Resident Evil 4 a 5 byl také odklon od původního konceptu a jak se osvědčil, prodejní úspěchy, oblíben hráči. Nový Tomb Raider bude dle mne pecka, Lara vypadá opět úžasně a to autoři říkali, že už nebude sexy-symbol viz. hláška v game informeru "už žádné bikiny". Myslím, že je Lara ani nebude potřebovat a bude na ní zase většina pařanů hledět jak na nablískané Ferrari. Co se hry samotné týče, tak má to být survival adventura kde budeme moci volně chodit po záhadném a děsivém ostrově, odkrývat tajemství, vylepšovat svoje pohybové dovednosti a díky nim se pak moci dostat jinam než doposud atd. Moc se na hru těším a vývojářům držím palce :-)
  • Trošku se mi nelíbí ovládání. Na jednom obrázku je vidět LM a RM je zvírazněno. Doufám, že neuvažujou o "interaktivním" filmu, kde má člověk jenom na pokyny mačkat čudlíky jak cvičená opice. *9*
    • to bude mozna zaber z nejake interaktivni cutsceny,neco jako bylo u TR:Legend
  • Proč se ta hra musí jmenovat Tomb raider?
    • ucho
      protože je to známé jméno a ulehčí to marketing. v dnešní době prodává na prvním místě značka, tedy v tomto případě název.
  • posledni 3 pociny ze serie Tomb raider se dle meho nazoru opravdu povedly a bavil jsem se.Nicmene pokus autoru o neco noveho vitam a drzim jim palce.
    Zatim to vypada docela slibne,priklon k temnejsimu pojeti by mohla byt prijemna zmena.
    Tentokrat to vypada ze ty reci o snaze pojat hru trochu odlisne nebylo jen klasicke marketingove placani do vetru tak snad se to povede
  • Všetky TR mali niečo do seba. 1-5 si v aj v dnešnej dobe zahrá vela hráčov, prevažne však len hardcore maniaci, kdežto Legend, Ann..Underworld boli filmovejšie no lahšie. Celkovo ale prilákali daleko viac hráčov. Teším sa na tú zmenu a nejak sa vôbec neobávam že by sa im to nepodarilo.
  • Jojo ž to chci mít doma, každý další díl této série mě baví *3*
  • Nemam rad psychopaticke filmy a hry *11* (prominte, nerozumim pscyhopatum).
    Pro mne totalni sklami.
    • Tak hlavně že tě to nezklamalo *4*
  • Nova Lara (charakter) nevypada vubec spatne, podle toho, co se da na tech par screenech videt. A i celkovym konceptem se zda, ze to bude mit blizko k necemu jako Survival adventure :-)
  • ucho
    tak graficky to vypadá slušně, teď ještě ta hratelnost a příběh, aby se povedlo...
  • Zaujímalo by ma aké velké mala Lara cecky v 10 rokoch.
    • sleepless
      Asi nejak takto: http://www.mobygames.com/game/tomb-raider-the-last-revelation

      Mala je vetsi nez tedka :)
      • Nikoliv, přesně takovéto: http://www.youtube.com/watch?v=vjKIqVYxEBE Jako dítě byla k vidění pouze v první úrovni této hry :-)
        • sleepless
          I takhle se to da pojmout :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit