Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spook.y
    Už se na to těším jak malé děcko, ale doufám že nebudu zklamán! Jak je v dnešní době u pokračovaní zvykem.
  • Ghost47
    Ovládání gamepadem je to nejmenší - přiklad - levá páčka na pohyb, pravá na bránění mečem, pravá + LT bránění štítem, pravá + RT útok. LB a RB na úkroky do stran, na zbytku tlačítek to ostatní (nasednout/sesednout, přepínání zbraní...). Lukostřelec bude mít možná na myši výhodu, u šermíře bych to skoro viděl na ten gamepad.
  • hral si vobec mount and blade? alebo len obrazky? gameplay má fantastický 9/10
  • proboha, vždyť to vypadá úplně stejně jako původní díl. A ty lidi ve vesnicích, ze screenů je vidět, že budou zase bezcílně blouznit po vesnicích... ať jdou do pr*ele *7*
  • Určitě se těším.M&B:WB + Floris 2.6 mi dalo a dává spoustu zábavy.
  • jj, to se mi sttávalo taky, když jsem před sebou měl 10 něpřátel a snažil jsem se marně přežít bez štítu :D
  • XorxoxTalarius
    To jsi mi vlastne ted pripomnel ze kdyz bojuju tak zurive klikam mysi okolo a doufam ze preziju :D
  • Tenhle problem mam taky, hraju to na PC sestavě na které rozjedu i armu 2 na full bez sekání, ale u tohohle to fakt nevim , zkoušel jsem si různě pohrát s nastavením, ale výsledek byl stejný, ovladače mam taky nejnovější. :(
  • Pochybuju, protože celý gameplay je nastavený speciálně na miš a klávesnici ( viz. bránění a útočení i když se to ve hře dá zjednodušit)
  • calwin
    bože ako im len držím palce aby to bola rovnaká zábava ako warband... nie jedna z najkrajších... ale jedna z najzábavnejších hier určite! :)
  • prave ze ked sa clovek kukne na obrazok je mu jasne ze s grafikou nejak extra nepracovali :D co je praveze dobre lebo dufam ze to bude o dost viac prepracovane v gameplayi
  • Kallessin183
    I když se to může zdát divný mě pomohlo zvýšit nastavení - na minimum jsem byl rád za 20 - 30 snímků a teď mám skoro vše na medium až high, počet vojáků na 100 a všechny mrtvoly výsledkem je že mi to jde málokdy pod 40 snímků..
  • Presne tak.. je to divne.. ja mam polovicni sestavu nez on a nemam problem..
  • skus či ti Nvidia Control Panel rozpoznáva hru samotnú ... a či nehráš na integrovanej grafike :)
  • chivalry a WOTR míří úplně jinam než M&B.. pokud je chceš přiřovnavat tak k rune a die by the sword
  • Ano je čas na opětovné křížové tažení proti všemu indie pod heslem "jak to není call of duty nebo GTA nemá to právo na existenci".
    Grafika je u téhle hry naprosto vedlejší záležitost, tohle je totiž pravý sandbox :) grafika může zůstat jaká chce :) jak se ještě víc propracují systémy politiky, obchodu a válčení :) tak to bude nejdokonalejší hra jaká kdy byla :) i kdyby to mělo vypadat hůř jak první Doom :)
    BTW: Jako všichni trollové bys měl vyhledat odbornou pomoc :)
  • Snad pomůže aktualizace ovladačů nebo vypnutí stínů, trávy, stomů a snížení počtu mrtvých postav na 0.
  • chybička, grafika GTX 570
  • Otázočka pre miestnych znalcov, oprášil som singleplayer Warbandu, ale mám problém s výkonom hry. Keď sa mi na bojisku tlčie väčšie množstvo vojakov (a stačí pár desiatok), tak mi fps klesá až k nule, proste sa to strašne seká. Nie je na to nejaká vychytávka? Skúšal som znižovať detaily, ale moc to nepomohlo... A zostavu myslím vzhľadom na vek hry nemám nejakú slabú - i7 2600, GTX 270, 8GB RAM
  • Magister_Peditum
    Vzhledem k tomu, že ani mnohem novější hry jako War of the Roses nebo Chivalry nedokázali udělat lepší středověkou rubanici, tak by i prosté vylepšení grafiky asi bohatě stačilo. Mount and Blade je prostě dosud jedinečná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit