Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě Vietcong a budu spokojen.
    • Vietcong není třeba. Originální verze funguje v pohodě na nových winech, dokonce běží i MP. Každý den je online cca takových 20 - 30 lidí, co to smaží. Minulý týden jsme naplnili CTF Steam server :) zajímavý je, že když VC vyšel, byla spousta českých serverů ... za krátko se z toho stal hit a MP hrály tisíce lidí ... a teď, pod patnácti letech ... jsou online zase jen české servery :)
  • Tak, Mafia na gogu už je v češtině *14*
  • Jde to někomu z vás koupit? HLásí mi to, že z mojí země (CZ) si to nemůžu koupit.
  • Mafia bez Vasuta a Rychlyho a dalsich hercu co mluvili Franka a Dona neni mafie. Sorry jako.
    Jesteze mam stary cd v cz. Hraju to do dneska. Letos uz jsem ji dohral asi 12x.

    Takovy dila uz se dneska doopravdy nedelaj. Vsechno musi byt rychly, vsechno honem honem nekam dojet, honem postrilet vsechno co se hejbe.
    Mafie je uplne jina a ten kdo ji nezna prisel o jednu z nejlepsich her historie vcetne ty zahranicni.
    • Petr Rychlý zřejme životní role.. a nejspíš o tom ani neví :-D
      • Souhlas, od ty doby co jsem hrál mafii ho mám rád, do ty doby to pro mě byl šašek :)
  • drazí přátelé, kterým tam chybí čeština, jsou dvě možnosti:

    čeština už tam je, jen není přístupná přes Galaxy, ale je třeba ji stáhnout samostatně z GOGu (jako když se postaru stahovaly instalačky) - viz https://www.gog.com/upload/forum/2017/10/f753b40ec587e9fa8cab7cb7ec292f4a441596fb.jpg - toto nicméně nemám otestováno, protože jsem zatím nekoupil

    druhá možnost je ta, že čeština není, ale bude, jakmile vydavatel svolí - viz https://www.gog.com/forum/mafia/does_it_include_czech_language/post2

    v každým případě se dočkáme, a GOG za to nemůže, vy americký obchodi :D
  • Tak plusem asi bude, ze si muzete dat grafiku nadoraz. *2*
    Jen bych rad vedel jestli to bez problemu maka na soucasnych kartach a systemech. *5*
    • Maká. Stejně jako instalace z originálního DVD.
  • Me to koupit jde (dostal jsem se az ke karte), dal nejdu, mam to plny v cz na cd.
  • Vypalne gogu nebudem platiť. Radšej steam
    • Ja to vidim spis opacne, ale nakupuju na steamu kvuli prostredi, ktery mam radsi.
    • fixcz
      Cože???
  • Fraizer_cz
    ta grafika je příšerná, tenkrát to bylo super, ale dnes už to nijak neoslní, musíte být opravdu fanoušci, abyste to ocenili
    • Fakt? Já myslel že po grafické stránce strčí Mafia z roku 2002 dnešní hry do kapsy.
      • Fraizer_cz
        bohužel už ne :(zkus kouknout na nějaký videa, tam je to vidět
        • Fůů máš pravdu.
    • Mart9
      Na grafice se samozřejmě těch 15 let podepsalo, tehdy to byla fantazie.
  • ucho
    jako super, hra je i na dnesni dobu fajn. jen mi prijde trochu mimo chtit za 15 let starou hru 10 eur. ta cena je proste mimo. 5 eur dejme tomu, ale s cenou 10 eur tady chce nekdo oskubat nostalgiky ze zahranici.
    • Easy... hejlove to koupej, a za mesic na to bude 50% sleva... aby to koupili dalsi ... a za dalsi mesic se to bude prodavat za realnych 2,99. Souhlas, 10Ecek je zcela mimo.
    • To myslíš vážně? *1* Těch cca 130 korun rozdíl? *1* Ale chápu, za to máš 2 kostky másla *1*
      • ucho
        samozrejme ze to myslim vazne. tady jde o princip. ano, ciste z financniho hlediska je 10 euro nic, ale z pohledu, ze se jedna o 15 let starou hru, je tech 10 eur zdimacka penez a podle me se to za tyhle penize moc prodavat nebude.
    • On je velký problém v tom, že mafie 1 je 15 let stará, ale je stále lepší než ty věci co jsou starý tak 3 měsíce a jsou za 20 Eček. Navíc když pak člověk vidí Mafii 3 tak moc dobře chápe proč se pan Saliery zlobil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit