Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, jak ty, ale když jsem já byl malej, tak jsme si s kámošem pouštěli filmy jen kvůli krvavým scénám - třeba popravu Murphyho v Robocopovi a to hezky na VHS s posunováním okna po okénku *2*
  • Smarja dalsi moralista. My jsme jako mali hrali Dooma, kde krev strikala proudem a koukali na prvni kopie Vetrelce (takvove ty nadabovane jednim hlasem) a co jako? Behame s nad po ulicich a zabijime kolemjdouci? Navic si ma kazdy rodic ohlidat, co jeho harant na PC dela.
  • ten film mirou nasilnosti zarazil i mne, neumim si predstavit jak to pusobi na nejake male dite ktere nahodne otevira videa na hernim webu :( snad by tady mohlo byt nejake varovani navic nebo co
  • Velice dobrá dedukce..
  • kdo vi, treba to zadni opravdovi barbari nebyli a masky mit museli, aby je nikdo nepoznal...
  • Nuuuuda! Další ! *6*
  • teda nevim ty barbaři-BDSM.. Nelíbí se mi jak Ryse operuje se stylizací. Ta futuristická stylizace římských zbrojí (futuristické vzory zdobení) je vcelku přijatelná (i když mě se víc líbí klasická antická výzdoba) ale ty barbaři v maskách.. To vypadá jak BDSM nebo něco... Prostě jim to nedokážu sežrat.. je to moc umělé a jako pěst na oko...
  • Něco mi říká, že hrané filmečky potřebují nezaběhnuté hry specifické kvality. Kdyby ty peníze dali raději do vývoje...

    Driv3r měl taky filmečky (od bráchy Ridleyho Scotta) a jak to dopadlo...
  • Což klišé, mrazení se dostavilo.
  • Začíná možná skromně, zato stylově.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit