Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo D3 ma pitomě udělané obtížnosti. Sám dávám z crusaderem T11/12 při critu dávám nějakejch 13 bilionu dmg a sám umřu na dvě rány. jedinej rozdíl v obtížnosti je vždy HP a DMG mobek. takže na experta vás nic nezabije, ale na T10 a víš vás smete kdejakej pšouk
    • A davas to na pc nebo na konzoli. D3 je primarne konzolova hra a mozna s ovladacem to tak lehke neni.
      • Na ps4
      • ayy, skoda, ze tu neni zadna wall of fame/shame, tento by se tam hodil
      • Primárně konzolová hra lol...
  • Já si diablo trojku koupil až v době kdy vyšel křižák nebo lehce předtím. Hrál jsem za barbara a na výběr jsem měl myslím jen 3 obtížnosti. Ostřílený z diabla 2 jsem si dal tu nejtěžší a připravoval se na bezva zážitek. Když jsem hru dohrál bez jediné smrti a souboj s bossy byl doslova trapně jednoduchý, jsem pokračoval na další odemčenou obtížnost s tím že to už bude stát za to. Asi ve třetině jsem pochopil že je to úplně stejně jednoduchý jako předcházející obtížnost a diablo jsem přestal hrát. Po pár měsících jsem hru ještě zapnul a dokonce se mi podařilo omylem umřít (zapomněl jsem si zapnout buffy). Tak byly začátky u mě. Dnes už ho nehraju i když mě to pomalu zas láká zpět ale Grim dawn mě drží pevně.
    • Blbost tezko si dal bez paragon lvl od lvl 1 na torment 6 nebo kolik v te dobe bylo.

      Grim dawn jsem dojel na veteran bez smrti naprosto v pohode jak s nightblade/warr tak s ocultist. Ted elite je jeste lehci nez veteran takze nekecej. Btw obe hry jsou fajn. Ten hejt vuci diablu je trapnej jako tvuj prispevek. Si to mel dohrat na hc kdyz ses takovej frajer.
  • S obtížností je na tom za posledních pár let nejlépe zcela bezkonkurenčně Darkest Dungeon...taky podle toho vypadají negativní recenze na STEAMu...veskrze uplakaná děcka podle kterých je hra "moc těžká, zabugovaná, závislá na náhodě".

    To že ty čísla, statistiky, powerupy, resistence etc. nejsou pro okrasu budižkničemům jaksi nedochází
    • Lupulin
      Je to skvělá hra ale nalij si čistého vína...je až moc závyslá na náhodě.......pro mě je mnohem lepší varianta Renowned Explorers která je taky těžká ale když máte smůlu stále můžete schopnostma něco uhrát ale v DD to nejde když máte smůlu tak to prostě nejde.....
  • P.ss
    Jeste bych dodal ze xcom neni zrovna priklad dobre nastavene obtiznosti. Kdyz vam kvuli spatne hozenym kockam chcipne hrdina, je to napresdrzku
    • Přišlo mi, že v Xenonauts byla reálná šance úplně jiná než to co to zobrazovalo. 95% hit můj voják nedal párkrát za sebou a emzák zase trefoval opakovaně na 5%.
  • Zajimavy a kvalitni clanek. Podle mne nemuzou dat ale na vyber, protoze mainstreamove publikum si chce pripadat cool kdyz hraje experta (I kdyz ve skutecnosti hrajou easy). Je to to same jako by jste lehkou obtiznost nazvali "pro batolata" a normalni "pro nooby". Proste by se hraci urazili a hru by nekoupili.
    • P.S.
      Ale je dobre ze i fanboj jako adam, zacina pomalu chapat, co za firmu Blizzard ve skutecnosti je.
  • Musim se autorovi omluvit !! Gomennasai Homola Sensei !! a upozornit ostatni co take resi obtiznost Diabla 3 jako spatny priklad, ze u prvni postavy na uctu je podle vseho Expert to nejvice co hra dovoluje nastavit a to skutecne neni nic extra *4* Tak nejak vsichni automaticky bereme torment6, ale opravdu jde jen expert *7*
    • nightborne
      Když už transkribuješ japonštinu, udělej to pořádně...

      HOMORA SENSEI!
  • nejhorší když je to lehký a ještě nevyvážený viz poslední Zaklínač, kde výzvu dostaneš na pochod a to jenom na jednu kapitoly, pak už je to leháro.
  • Jediná hra v mé dlouhé herní historii, kde jsem musel sáhnour po easy byla Bound by Flame. Ne proto, ze by byla težká, ale proto, že souboje byly tak dlouhé s nudné, že mně to prostě nebavilo. Naštěstí to v Technomancerovi vyvážili dobře.
    • U téhle hry mě přišlo že ji spíš spoustu lidí neumělo hrát... A tím opravdu nechci vyvolávat nějaké žabomyší spory, ale příkladem může být i zdejší gamesplay s Alešem, kde se totálně opomíjeli spousty možností co zdejší boj nabízel a na základě toho se pak vynášely soudy o kvalitách celé hry, což byl opravdu Smutný pohled na herní žurnalistiku.
      • Bound by Blood je tragická i na captain difficulty. Jsou špatný hry a pak jsou ještě hry jako tahle.
  • Preed
    Absolútne súhlasim,paradoxne v poslednej dobe sa mi zdá, že sa situácia zlepšuje, posledné dve hry ktoré som hral, Prey a Horizon majú obtiažnosť nastavenú dobre a myslím, že aj Fallout 4, ktorý som nehral mal nejakú bonusovú obtiažnosť čo je chválihodné keďže Skyrim som svojho času prestal hrať kvôli nízkej obtiažnosti a modovať si ju nemám záujem. Extrémista bol v tom Ubisoft ktorého AC ani obtiažnosť nemali ak sa nemýlim a teda boli extrémne lahké. Osobne ma extrémne fascinuje ako si nechávajú vývojári zabiť 1/2 designu hry zlou nastavenou obtiažnosťou.
  • Nejhorší je, že veškerá obtížnost je daná jen číslem zdraví/útoku/odolnosti vůbec nejde o to jak toho a toho bose zabít, chcete větší obtížnost fajn nastavíme nepřátelům 2x víc životů a hotovo *11* a přesně pokud je ve hře nějaké AI obtížnost se pořeší tím, že podvádí takže má neomezeně zdrojů / startuje s plno plno surovinama oproti hráči s 0 atd. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit