Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrzzek

    Na tom polském seriálu mi asi nakonec nejvíc vadilo to, jak se to od knížek dějově vzdálilo. Chápu, že některé dějové linky se vzhledem k rozpočtu musely řešit jinak, ale i tak. Jinak to byl strašně fajn seriál, kterej asi nejvíc tahala nahoru hudba a obsazení. Żebrowskimu to prostě sedlo a ono i ten myslivec Marigold byl dobrej.

  • Jack1947

    No konečně to vypadá lépe, teda Geralt... jinak to vypadá +- sequel ke Game of thrones😉 takže myslím f poho co se týče fandů GOT.

  • Coffin.Corner

    Otázka je, jak mu půjde metání kozelců... :)

  • maros.goc

    Strieborný meč mal na Klepne, so sebou nosieval oceľový meč

  • maros.goc

    Geralt vyzera fantasticky, Ciri vyzera dobre OK, Yennefer ale mi tam vobec nesedi :(

  • tomwolf

    niekto zjavne znalec...dark souls ma lepsi pribeh nez zaklinac 3 chlapce...a co sa tyka hratelnosti ci atmosfery tak zaklinac sa moze akurat tak zahrabat

  • tomwolf

    3 nikdy lepsia nebola ani nebude...neviem na com ty ficis...gothic 3 je s velkym prehladom najhorsia od PB

  • Veskoslav

    Tak to máš hodně smutný život. 

  • no Geralt nic moc, meli by mu nasadit dietu a pridelat aspon nejakou tu jizvu

  • flash789

    Akorat je oroti Conanovi polovicni :)

  • lito

    dokud se budeš chytat, budu kopat😉

  • SalemCZ

    Tak v knížce je jasně napsáno že Geralt nemá rád fousy.

  • Přesně tak. Rozumím tady tomuhle hypu ze Zaklínače 3 a možná i 2 navíc bez her by samozřejmě žádný seriál (krom toho Polského :D, který nebyl špatný, alespoň já si ho užil :D) nevznikl. Ale lidi, co opravdu hráli jen hry by neměli řvát a kopat nohama na celé kolo, že Geralt (Henry Cavil) má jen jeden meč nebo že nemá vousy apod. Tím nemyslím nikoho tady ale na třeba na Instagramu se zase rozjel ShitStorm o tom co je vlastně na tom všem "špatně" i když je to očividně dobře.

  • Tak on Sapkowski sám tvrdil, že u něj je best of fantasy právě Tolkien. Mě osobně přijde Tolkien takovej jakoby historik a právě protože nemám rád dějepis, tak se mi moc to dílo nelíbilo. Tisíce jmen, tisíce měst a podle toho pak vypadal i ten film...

  • 0011

    Má to být seriál, já sice Game of Thrones nesledoval, opravdu jsem neviděl ani jeden díl, ale aspoň ta část která byla podle knih je hodnocená dobře. Povídky se Zaklínačem jsou imho lepší než celá sága, ale i některé díly Zeměplochy, přestože je to komedie, jsou lepší a místy i hlubší fantasy než Zaklínač. Jinak nejlepší fantasy všech dob je Pán prstenů, bez ohledu na to že bez něj by žánr dávno umřel, naprosto ti věřím že nejsi troll, vkus se prostě nedá naučit 😉 ale aspoň si neuvedl nějaké warhammery a podobné věci, neopovrhuju lidma co se jim tenhle styl líbí ale Zaklínač je nad tím milion úrovní. Jinak Zaklínače neshazuju, je to jedna z nejlepších fantasy všech dob, ale příjde mi to jako civilizovanější barbar Conan, kterého mám ale radši (původní Howardovu verzi).

  • KronosDeret

    Předně, dělat adaptaci čehokoliv populárního je nevděčná práce do kopce. Lidská přirozenost je být předpojatý k tomu co nevypadá jako to na co jsem zvyklý. Ale Netflix adaptace zatím docela umí, Upravený Uhlík byl super. A z fotek fakt nikdo nepozná, jaký bude seriál. Takže stále dál držím palec, ostatně co se může stát nejhoršího? Nebude to tak dobrý? Knížky nezmizí, ani hry, ani představy Geralta v hlavách fanoušků. 

  • Veskoslav

    Lito a jeho opětovné kopnuté do Zaklínače...

  • Nevěřím filmu podle knihy. S knihou se nedá nic srovnat. Prakticky všechny natočené filmy podle knihy dopadly špatně - nic mě nenapadá ale namátkou Pán Prstenů (tam byla špatná i ta kniha :-) - nejsem troll) atd... proč jsou filmy podle knih špatné? Protože se musí držet příběhem v knize a celý ho vměstnat do připraveného času. Prostě film se musí dělat podle scénáře a ten se musí psát pro film. To je můj názor. Jinak samozřejmě Zaklínač moje osobní best fantasy kniha (všechny díly)

  • lito
    😉
  • Zrzzek

    Proč by seriál neměl vznikat? Prostě televizní dílo na motivy knižního. Takových bylo a bude. Hry bych do toho prostě nemíchal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit