Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To sice stoji ale na vsechno se da docela v pohode vydelat a navic to zas tak moc nepotrebujes ;)
  • Ja to dohral na PS3 a pak jsem si to kupoval na PC kvuli multaku s kamosema :D a kvuili tomu ze jsem na to konečně měl compa :) *1*
  • 0011
    No při deseti milionech by to byl každý devátý, vzhledem k tomu, že je GTA 5 momentálně třetí nejprodávanější hra všech dob. Těch 10m je taky přehnané číslo, ale nebude to nezanedbatelné číslo. Rockstar ho samozřejmě nezveřejní protože proč by si dobrovolně poškozoval vlastní pověst, ale pár milionů lidí to být klidně může
  • Pisu, ze nehral. Smutne je, ze cheatujici mentalne retardovani jedinci jim vydelavaji neco navic pritom vsem kazeni hry vetsine hracu, ale ze by se prodalo treba 10 mil kopii skrze tyhle lemply? To by tam cheatoval kazdy druhy.
  • ucho
    "Vezměte v potaz rok 2017, kdy se celkem prodalo dalších 15 milionů kusů. To je částka, na kterou většina her nemůže pomýšlet za celý svůj tržní život, natožpak ve čtvrtém roce."

    to slovo "částka" tam neni zrovna nejlepsi.
  • Dosť peňazí im vyniesli mikrotransakcie v MP.
  • Věřil bych tomu, že jim to hodí velkej balík, právě kvůli cheaterům, kteří si kupují další kopie, aby zase během pár týdnů obdrželi exotické ovoce.
    Ale podle mě to hodně dělá také právě tím, že hru vydali pro dvě generace konzolí. To byl skoro husarský kousek.
    Sám znám více lidí, kteří hru kupovaly několikrát a jeden dokonce 4x (1x stará generace konzolí, 1x nová generace konzolí, 1x PC verze a 1x další PC verze kvůli hackům)
    Schválně kolik z vás zná někoho podobného, já si myslím, že vás bude vícero.
    + ingame kupóny na cash, jinak budeš grindit mise jak divej.
    Podle mého super tahák na peníz tohle GTÁčko.
  • Dokud nepřijde RS nebo konkurence s něčím lepším, tak se to prodávat bude.
  • cheateři z multiplayeru
  • Jako závody mi přijdou ok v multiplayeru, prostě mix trackmanie a Sonic & All-Stars Racing Transformed. Střílečky mi zas přijdou prostě taková střílečka nic světobornýho 150 varianta na jednu misi. Ale co mě sere nevíc na multáku jsou nákupy, takoví věci co ti rozšíří hru bungr, klubovna, dílna,kancelář a letiště každá za cca 1,5milionů, k tomu auto takoví Delorean (kdo by nechtěl Delorean) 4,721,500, po pár misích sleva na neuvěřitelých 3,550,000, lítací motorka 3,524,500/2,650,000, K.I.T.T. 5,745,600/4,320,000, Burnotovů Batmobil 3,750,000. pak jsou různý další auta raketoví, plošiny, letací základna 3,450,000, základna jako náklaďák 1,225,000 + upgrady.
    Cena těch peněz 8 Milionů stojí 75euro.
  • Single špička 10/10, MP jsem nikdy nehral ani nechci. Stejne nechapu, kdo to furt kupuje. Asi nedostatek kvalitnich novych her..
  • jj a mohlo by se jmenovat treba cheat online
  • MP v GTA je dobrý námět na zábavné MMO.
  • Pod start hry se podepíšu, ale při smrti to není zas tak dlouhý.
  • spíš další účty cheaterů.
  • Tak díky multiplayeru a jejich cheateru mají takoví čísla prodeje
  • Já to furt nechápu, mp sem vzdal protože loading times byli fakt hrozný. Koupil jsem nový SSD protože jsem chtěl upgrade a řekl jsem si že to zkusim s GTA znova a nic. Pořád dlouhý loadingy při zapínání hry a při smrti a při čemkoliv...takhle si zábavu nepředstavuju
  • Patriku, bude recenze ? :) https://www.fantasymag.cz/hra-o-truny-nocni-hlidka-brante-zed-pred-divokymi-ze-severu-na-svem-stole/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
  • Tak tak, GTA5 je výborná hra. Velký a krásně udělaný svět, dlouhý a poutavý příběh, dostatek humoru a na svojí dobu perfektní grafika a technické zpracování. Hratelnost mi přišla trochu slabší, než v sérii GTA3 (v její době), ale pořád je vynikající a skutečně skoro všechno, co jsem v GTA5 dělal, byla zábava (což se nedá říct o řadě jiných open world her).

    Čili GTA5 podle mě není nejlepší hra všech dob, ale je to součást dnešní absolutní špičky.

    Jediná škoda je, že namísto datadisků jsme dostali mulťáček - děcka ho prostě milujou... hm...
  • MP v GTA V je geniální počin. Strávil jsem u něj nemálo času.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit