Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tak, GTA5 je výborná hra. Velký a krásně udělaný svět, dlouhý a poutavý příběh, dostatek humoru a na svojí dobu perfektní grafika a technické zpracování. Hratelnost mi přišla trochu slabší, než v sérii GTA3 (v její době), ale pořád je vynikající a skutečně skoro všechno, co jsem v GTA5 dělal, byla zábava (což se nedá říct o řadě jiných open world her).

    Čili GTA5 podle mě není nejlepší hra všech dob, ale je to součást dnešní absolutní špičky.

    Jediná škoda je, že namísto datadisků jsme dostali mulťáček - děcka ho prostě milujou... hm...
  • MP v GTA V je geniální počin. Strávil jsem u něj nemálo času.
  • Odulin
    SP supeeer, MP podle mě klasická novodobá rejžovačka se vším všudy. Ale Rockstar není blbej, pohlídal si to (rejžovací MP) a teď se můžou smát na celé kolo.
    • Tak díky multiplayeru a jejich cheateru mají takoví čísla prodeje
  • Single si to zasloužil. MP je na druhou stranu něco otresnyho
    • Jako závody mi přijdou ok v multiplayeru, prostě mix trackmanie a Sonic & All-Stars Racing Transformed. Střílečky mi zas přijdou prostě taková střílečka nic světobornýho 150 varianta na jednu misi. Ale co mě sere nevíc na multáku jsou nákupy, takoví věci co ti rozšíří hru bungr, klubovna, dílna,kancelář a letiště každá za cca 1,5milionů, k tomu auto takoví Delorean (kdo by nechtěl Delorean) 4,721,500, po pár misích sleva na neuvěřitelých 3,550,000, lítací motorka 3,524,500/2,650,000, K.I.T.T. 5,745,600/4,320,000, Burnotovů Batmobil 3,750,000. pak jsou různý další auta raketoví, plošiny, letací základna 3,450,000, základna jako náklaďák 1,225,000 + upgrady.
      Cena těch peněz 8 Milionů stojí 75euro.
      • závody v gtao jsou čistý zlo, jsou to jak autíčka z pouti kde se tě v každé zatáčce snaží někdo vytlačit. Střílení je hitscan, takže je to skoro stejné stím co nabízí Fortnite.

        Získávání výbavy je nejrychlejší ze všech MMO na trhu, nejlepší kus výbavy získáš za +- 20hodinovou investici, rád si nechám předvést aspoň jednu online hru s podobným progressem, kde top výbavu získáš v podobném časovém horizontu.
      • To sice stoji ale na vsechno se da docela v pohode vydelat a navic to zas tak moc nepotrebujes ;)
        • jamar28
          Jo pokud nemáš přítelkyni, co si neudělá svoji postavu na tvým účtu a neutratí ti pár set tisíc dolarů za hadříky a novej kabriolet. *15*
  • Jack1947
    Nebyli to spíše Sharkcards??
    • spíš další účty cheaterů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit