Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    No ono se v bitvách počítá hodně proměných. Jako tech. armád, generál, terén a mnoho různých bonusů. Kdyby bitvy hrál hráč hodně by to ztrácelo. Není to RTS.
  • No, tyhle strategie od Paradoxu jsou sice ochuzeny o boje stylu Total War, ale není to jako děsný mínus. TW je strategie, kde na hlavní mapě kampaně je zaměřená čistě na boj, u Paradoxích strategiích jde o všeobecný rozvoj a tak ten boj je proto ochuzen o viditelné zástupy bojovníků. Já osobně pro tohle u Paradoxu nepláču, boj se sice schematický ale funkční, tak proč se zlobit.....
  • Kdbyy k tomu vydali DLC s 3D bitvama, tak si myslim, ze Creative Assembly, potazmo Sega bude mit dost velky problem.
  • XorxoxTalarius
    Tak uz by konecne mohli neco udelat s tim bojem, jelikoz ten je opravdu otresny.
  • áno bola to zaujímavá hra aj keď ku koncu sa to zmenilo na simulátor podplácania generálov a správcov provincii.
  • Těším se nejvíc!!! :-) datadisk Rome jsem hrál, ale už to je dost let zpět a oproti Europa Universalis to bylo ochuzené. Přece jen toto období z tvorby Paradoxu zaslouží plné rozhraní a bude to pecka.
  • Inquisitor
    Řím už Paradox jednou zpracoval, byla tu Europa Universalis Rome. Byl to datadisk k EU 3 a hodně mě bavil, takže se těšim na nové zpracování.
  • super, těším se, ještě přidat lepší vizualizaci bitev a bude to dokonalé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit